Dotazy

Není to jen moje fantazie?

Dotaz:
Chci se tě zeptat o tech démonech kdyš si tohle opravdu představím přijde ...Protože se mi zdá že ho jakdyby vyrábí moje fantazie ..Díky. více »

Slyším hlasy

Dotaz:
Milá Kateřino,tak nějak nevím, co si o tom mám myslet. Netuším kolik mi bylo, když to začalo, ale musím říct, že se mi to nestávalo zas tak moc často(ale trvalo to odhadem asi nějakých 5let).
více »

Vyvolávání duchů

Dotaz:
S moji kamaradkou jsme zkouseli vyvolavat duchy ruznych lidi...a vzdy se nam stalo neco divneho..je mozne ze to bylo kvuli tomu nebo jsme si jen podvedome neco namlouvali? více »

Už to ověřeno mám

Tomáš: více »

Napojují se na mě bytosti

Dotaz:
Vážená paní Kateřino. Mám neustálé problémy s tím, že se na mě napojují jiné bytosti. více »

Démon

Dotaz:
Dobrý den,
četl jsem váš titulek: Jak se setkat se svým démonem?
Líbil se mi, ale opravte mě, jestli si to vykládám mylně.
více »

Co se děje s duší po smrti?

Dotaz:
Jméno: Lenka
Ahoj Kateřino chci se zeptat:Co se stane s duší když člověk zemře.Jestliže se převtěli tak proč ji jde znovu vyvolat a proč tady jsou mezi nami? více »

Přivtělené duše

Dotaz:
Milá teto Kateřino, dnes jsem objevila Tvoje stránky a mám z toho radost, protože je tu spousta věcí, které mě zajímají, a určitě se sem budu vracet. V tuto chvíli mě zajímají přivtělené duše. více »

Odkud čerpáte ty nesmysly?

Přečetl jsem si Váš článek o přivtělených duších a musím nesouhlasit. více »

Předměty po zesnulých

Dotaz:
Milá Kačenko,chtěla bych Tě požádat o radu zda je vhodné brát si domů věci(nábytek,skleničky,obrazy....)po blízkých zesnulých. více »

Pozemští andělé

Dotaz:
Kateřino mám k Vám takový dotaz. Chci se zeptat jaký máte názor na vtěleného pozemského anděla. Jaké je jeho životní poslání na zemi ?
Přeji krásný den
Kristýnka


více »

Drogy

[i]Dobrý den,
Mám syna 24 let a již 7 let se léčí se schizofrenii. Já tomu nevěřím, že je to nemoc, myslím, že když experimentoval s drogami, že se mohly na něho napojit nějaké černé duše a teď ovlivňují jeho chování. více »

Kdopak to mluví?

Dotaz:
stává se mi, poslední dobou častěji, že jakmile se blíží čas probuzení ze spánku a dostávám se do stavu jakoby ALFA, slyším například rozhovory cizích hlasů, jichž se pomyslně také zúčastňuji.. více »

Schizofrenie

Dotaz:
Vážená paní Kateřino,
mám dvě dospělé děti (syna 30 let a dceru 27 let). Obě moje děti trpí závažnou duševní chorobou - konkrétně schizofrenií. více »

Kóma

Dotaz:
Ahoj Káťo, moc by mě zajímalo, jaký máš názor na kóma. Kde je duše během kómatu? Mám v této situaci blízkého člověka a nevím teď, neumím si představit, že je "ještě tady" ale zároveň vím, že ještě neodešla. Snad mi rozumíš. více »

Kočky

Dotaz:
Milá Kateřino, zajímalo by mě, zda věříš v možnost, že se nějaká vyšší bytost vtělí do zvířete(konkrétně kočky nebo psa)za účelem pomoci lidem. více »