Zkušební inspektoři

Zkušební ispektoři

O těchto bytostech se v žádné knize nedočtete. A tak i ten název jsem jim dala já sama. Protože nejlépe vystihuje jejich činnost.

Někdy se mi totiž stane, že začnu cítit ve své blízkosti něčí přítomnost. někdy s eto dokonce projevuje tím, že vidím v rohu místnosti takový našedlý dým. Zprvu jsem si myslela, že jde o zblodilé duchovní bytosti, ale odeslat to nešlo. Komunikovat s tím taky nešlo. Ale přítomnost té bytsti(či bytostí)jakoby mne znervozňovala a nutila něco udělat. Je to jako kdyby vám stále někdo stál těsně za zády....nic příjemného. Ale podle mých testů nejde o bytost negativní, ale ani pozitivní. Pochází ovšem z té nejvyšší úrovně. Je tu zkrátka jako kontrolor.

Vždy, když se takové bytosti u mne objevily, byla přede mnou nějaká zkouška. Buď složité životní období a nebo něco, na čem se mohlo ukázat, nakolik chápu souvislosti ve svém životě. A tyhle bytosti jakoby mne nutily aktivně se této zkoušky zúčastnit. nastalou situaci řešit. Když se mi do toho moc nechtělo, jejich přítomnost byla stále naléhavější. Jakmile jsem onou "zkouškou" prošla a situaci vyřešila, bytosti zmizely. A pokud jsem uspěla a zachovala se v souladu s vesmírnými zákony, dokonce vždy přišla nějaká odměna. Například ve formě nové schopnosti, která mi byla dána. Proto jim říkám zkušební inspektoři. Zdá se, že přijdou, když o něco jde, nestranně pozorují a pak o události informují "tam nahoře" a podle toho přijde odměna a nebo další lekce. Časem jsem zjistila, že tohle s ezdaleka neděje jenom mně a že "Zkušební inspektory" zná téměř každý jen trochu vnímavý člověk.