Jak komunikovat s anděly

Každodenní komunikace

Anděl je s vámi stále. Má na starosti jen vás a jeho jedinou starostí je dovést vás k pochopení souvislostí a na tu vaši správnou cestu.

Ale představte si chvilku situaci, že vy byste stejně jako on měli někoho takto svěřeného. Byl by vaší jedinou pracovní náplní a vy vidíte, jak se trápí, cítí se sám, je nešťastný a vy přitom jste stále s ním a chcete mu pomoci, ale on si vás vůbec nevšímá. více »

Vedená meditace

Pokud si sami netroufnete jen tak si anděla přivolat, můžete si pořídit CD Andělská meditace ze zdejšího Obchůdku. více »

Rozhovor s andělem

Pohodlně se uložte a zavřete oči. Uvolněte se a volně dýchejte. Až se vaše mysl docela zklidní, zavolejte k sobě svého Anděla. Pocítíte nejprve jeho láskyplnou energii a potom si před sebou představte jeho zářící siluetu. více »

Meditace s andělem

Najděte si třeba přes víkend pro sebe chvíli, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Může to být třeba okamžik, kdy si večer lehnete do napuštěné vany, pokud ji máte, a tam si svou meditaci nádherně prožijete. Pořádně se uvolněte a volně dýchejte. Představte si tu nejkrásnější zahradu, kterou dovedete vymyslet. více »