Dotazy

Drogy

[i]Dobrý den,
Mám syna 24 let a již 7 let se léčí se schizofrenii. Já tomu nevěřím, že je to nemoc, myslím, že když experimentoval s drogami, že se mohly na něho napojit nějaké černé duše a teď ovlivňují jeho chování.
Hlasy nikdy neslyšel, pouze se změnilo jeho chování a to výrazně. Je neklidný, unavený, někdy arogantní, nepořádný, citově plochý atd. Dost mě to bolí, mám ho ráda, ale nemůžu s ním zůstávat dlouho, vždy mě něčím vytočí, komunikace s ním je velmi konfliktní, musím v hovoru vždy ustupovat, nemůžu mu dávat mateřskou radu, ihned vystartuje, že není malé dítě a že si život uspořádá sám. Od 17 let bere "prý uživatelsky", drogy.
Děkuji V.


Kateřina:
Milá V.,
Při konzumaci drog často dojde k umělému otevření čehosi v našem podvědomí, co člověka napojí na jiné úrovně, než je ten náš reál. Ať už jsou to paralelní světy nebo astrální úroveň. Takže diagnostikovaná schizofrenie je u závislých lidí často. Každopádně tento "tunel" je pak velice problematické uzavřít a člověk se s tím prostě musí naučit zacházet. Jistě, že zároveň jsou na něj i napojené přivtělené duchovní bytosti. Ale mám zkušenost, že i po jejich odeslání tam tunel "jinam" zůstává. Navíc je tam velká snaha našeho Vyššího Já o komunikaci s takovou bytostí. A obvykle se v tomto případě s námi naše Vyšší Já příliš nepáře a může se projevovat velice agresivně.
Je mi líto, ale je to tak, že skutečně v tuhle chvíli nemůže nikdo vašemu synovi pomoci, pokud nevyhledá pomoc on sám. Můžeš mu poze ukázat možnosti, cestu. Ale rozhodnout se musí on sám. Vybral si těžkou lekci pro tento život, je to běh na dlouhou trať. Ale jak on, tak jeho okolí na tomto úkolu může velice vyrůst.
 

« Zpět