Dotazy

Schizofrenie

Dotaz:
Vážená paní Kateřino,
mám dvě dospělé děti (syna 30 let a dceru 27 let). Obě moje děti trpí závažnou duševní chorobou - konkrétně schizofrenií.
Je podle Vaší teorie možné v jejich případě je zbavit přivtělených bytostí? Oba užívají psychofarmaka, neboť dcera slyší hlasy, kterým odpovídá a syn má paranoidní představy. Jsem vdova a nemohu se s takovým neštěstím vyrovnat. Můžete poradit, případně pomoci?
Děkuji za Váš zájem. Hanka

Kateřina:
Ano. Je to možné. Ovšem v první řadě pouze s jejich souhlasem. Oba jsou dospělí a proto je třeba, aby oni sami chtěli skutečně pomoci. V případě, že jsou už léčeni, patrně jeden můj zásah stačit nebude. Byla by třeba delší a vědomá spolupráce. Nevím jak dlouho se léčí a co všechno berou, ale vím, že tyhle problémy je možné řešit. A to čím dříve, tím lépe. Psychofarmaka bohužel zase způsobují další problémy. Naše medicína tuhle "nemoc" léčit neumí, jen utlumovat příznaky. Je třeba řešit příčinu a naučit se s ní pracovat. U schizofrenie obvykle přivtělené duchovní bytosti jsou jen průvodním znakem. To podstatné je jinde. Vaše děti jsou schopny vnímat velmi silně působení svého vyššího Já a s ním se musí naučit komunikovat v souladu se svými potřebami. Zatím pouze působí proti sobě.
 

« Zpět