Dotazy

Vyvolávání duchů

Dotaz:
S moji kamaradkou jsme zkouseli vyvolavat duchy ruznych lidi...a vzdy se nam stalo neco divneho..je mozne ze to bylo kvuli tomu nebo jsme si jen podvedome neco namlouvali?
Ja i moje kamaradka se velmi zajimame o duchy a vsechno kolem toho a tak bych se vas chtela zeptat, jestli byste nam doporucila nejaky ucinny zpusob...Predem dekuji za jakoukoliv odpoved..K.

Kateřina:
Kláro, vyvolávání duchů je velice nebezpečná záležitost. zvlášť pokud nemáme o tom všem a zvlášť jejich světě a hierarchii dostatek informací. Řešila jsem už nejeden případ, kdy si na sebe takhle holky přitáhly pořádný problém. Většinou totiž s lidmi komunikují ty nejnižší duchovní bytosti, které se vydávají za jiné. A často pak také s těmi, kdo je vyvolávají zůstávají a způsobují jim problémy nebo je zavedou na špatnou cestu. Já sama nekomunikuji s duchy, pouze s vyššími duchovními bytostmi, které znám a vím co od nich očekávat. Také bezpečně rozeznám, pokud se tam vmísí někdo jiný a vím, jak se chránit. To vše je velmi důležité. Pokud se o to opravdu zajímáte, doporučuji především přečíst si "Knihu duchů" od Alana Kardaca, tam se dozvíte víc. Ale raději bych doporučila naučit se komunikovat s anděly.Dotaz:
ahoj teto Kato, vis chtela sem se zeptat na par veci ktere me trapi a nemam komu bych to rekla. Ja a moje kamaradka jsme nedavno zkousely vyvolavat duchy..mely jsme k tomu svicky a myslime ze se nam to povedlo..plameny svicek se hybali, melo to byt jako odpoved ducha...myslis ze to byl skutecne duch?? dale bych se chtela zeptat jaky zpusob by si nam doporucila na vyvolavani duchu. Nekde sem cetla ze by se nemeli vyvolavat duchove jako satan a pikovy kral..nevis proc??...a posledni problem co me trapi jsou me myslenky..uz parkrat se mi stalo ze sem myslela..proste fantazirovala a ono se to potom stalo primo te osobe..strasne sem se vydesila..co to muze znamenat??predem diky za odpoved:)) Klarka

Kateřina:
Klárko, podobný dotaz jsm zodpověděla těsně před tebou Kláře, takže totéž platí i pro tebe. nedoporučuji vyvolávat duchy žádné, natož satana, Tfuj! A co se týká myšlenek, cokoli pomyslíš, už tím zároveň tvoříš. Proto je tak důležité pozitivní myšlení a myšlenky se naučit hlídat. A to, že se ti to splnilo okamžitě a ty sis toho všimla je dar. mělo ti to napovědět, že se se svými myšlenkami máš naučit pracovat.
 

« Zpět