Dotazy

Kočky

Dotaz:
Milá Kateřino, zajímalo by mě, zda věříš v možnost, že se nějaká vyšší bytost vtělí do zvířete(konkrétně kočky nebo psa)za účelem pomoci lidem.
V červnu minulého roku můj bratr přinesl domů koťátko-nalezence. Nejdřív si jí rodiče nechtěli nechat, ale jak už to bývá, nakonec svolili(kočka si překvapivě zvolila zajímavou taktiku-soustředila se pouze na tátu). Doslova naší rodinu obrátila naruby v dobrém slova smyslu. Stala se jakýmsi světlem ve tmě věčného koloběhu dne a členem rodiny. V lednu 2005 nás opustila díky nemilé nehodě. Já její odchod cítila jako splnění poslání v naší rodině. Pro mě byla andělem nebo bytostí z vyšších sfér. Obzvláště její oči byly velmi zvláštní.

Kateřina:
Ano, věřím tomu. I já jsem se setkala s podobnou kočičkou. Specielně u koček se to myslím děje nejčastěji. Ale i tak je to výjímečná věc, když vyšší bytost přejde do zvířete. Myslím, že se to děje pouze v případě, že svou přítomností má někoho z lidí k něčemu dovést, nebo mu v něčem pomoci na cestě jeho vývoje. Pak je možné i tohle. Protože jako člověk by se nestihla vyšší bytost v případě potřeby nějakého zásahu tak rychle vyvinout a být člověku ještě v tomto životě nápomocna, ale jako zvíře k tomu má rychlejší a okamžitou možnost a může pak toho člověka ovlivnit svou energií a přítomností.
 

« Zpět