Dotazy

Předměty po zesnulých

Dotaz:
Milá Kačenko,chtěla bych Tě požádat o radu zda je vhodné brát si domů věci(nábytek,skleničky,obrazy....)po blízkých zesnulých.
Myslím tím,zda si díky těmto věcem přenášíme do vlastního bytu i jejich energii případně události z jejich života,které prožili.
Manžel by si rád po své mamince vzal nějaké věci.Ale já stále váhám.Můžeš mi prosím poradit?V případě,že bychom si domů něco vzali,existuje nějaký "očistný rituál" nebo něco jiného? Ze srdce děkuji a přeji krásné dny. Zdena

Kateřina:
Vnímáš to správně. V každé věci, která někomu patřila, zůstává jeho enegie. Očistit tyhle věci ale lze. Pokud to dovolí materiál, stačí takový předmět dobře umýt pod tekoucí vodou, nebo vyprat, či párkrát protáhnout nad plamenem. čistit předměty lze i mentálně. Tedy myšlenkou. Což se hodí tam, kde materiál nelze namáčet.Prostě si představíte, jak veškerá negativní energie z toho předmětu odchází někam ven, mimo váš byt, kde nemůže nikomu uškodit. Představte si ji jako tmavý dým. Až ve vaší představě ten dým všechen odejde, můžete ještě předmět v duchu propláchnout čistou,pozitivní energií nabitou vodou, jakoby to byl potůček. Potom už se nemusíte bát mít takový předmět v bytě.
 

« Zpět