Erotické horoskopy - ženy

Žena ve Skopci "Cílevědomě k extázi"

Žena narozená ve Skopci sice působí na první pohled chladně a nepřístupně, avšak muž s jistou dávkou dobrodružství, který riskuje druhý pohled, objeví ženu neobyčejně smyslnou a vášnivou, jež nemá zábrany rozvíjet svou sexuální fantazii. Noc strávená s touto ženou může být plná rozkoše, pokud je ovšem po její vůli... více »

Žena v Býku "Milenka"

Máme tu samozřejmě co činit s umělkyní ve svádění par excellence. Umí muže nejen vzrušit, ale také ho dovede přimět, aby ji sváděl tak, jak se to líbí jí. Vyšle erotické signály a ostatní už přenechá svému zbožňovateli. Ne že by byla pasivní nebo že by taková být chtěla, prostě se cítí skutečně jako žena aŽ tehdy, když má pocit, že se o ni někdo uchází. více »

Žena v Blížencích "Vůdkyně"

Všechny výlety do světa sexu jsou většinou opravdu dobrodružné. Protože žena v Blížencích se rozhoduje citem a intuicí, vrhá se do milostných vztahů po hlavě. Může to být skok do studené vody nebo také naopak lázeň v Karibském moři. Pro milostný akt nepotřebuje žádnou zvláštní inscenaci. Romantika je sice fajn, ale jí nebude vadit "rychlovka" na toaletě v restauraci nebo v některé zadní řadě v kině. více »

Žena v Raku "Sex v krásném balení"

Žena narozená v Raku vlastně hledá lásku, která je víc než čistý sex, avšak časem, hlavně v mladém věku, nasbírá spoustu zkušenosti. Jednak se oddává sexualitě ze zvědavosti, jednak by samozřejmě byla ráda perfektní milenkou pro svého pozdějšího životního partnera. Bere si, na co má chuť, a později zásadně ničeho nelituje. více »

Žena ve Lvu "Kočičí mazlení"

Od ženy ve Lvu nesmí muž hlavně očekávat, že mu vyjde na půl cesty vstříc. Měl by být vlastně šťasten, že ji může mí, i když třeba jen na jednu noc. Tváří se svůdně, ale pouhé kývnutí prstem musí staČit, aby se předmět její rozkoše vydal jejím směrem, vlastně to má chápat jako rozkaz. více »

Žena v Panně "Na stopě skryté rozkoši"

Sex je biologická událost, při níž se dvě těla pohlavně spojí, slouží ostatně k rozmnožování. Někdy se tomu prostě nelze vyhnout. Sex je jedním z vrcholů harmonického partnerského vztahu, požitkem, který člověk sdílí s tím, koho má rád. Sex dokáže rozzářit oči a tělu dát pocit, jako by se vykoupalo v prameni mládí. více »

Žena ve Vahách "Akt se zrcadlem"

Milenci ženy ve Vahách by neměl chybět smysl pro efekty. Snad by to pro něj nemělo být tak těžké, neboť její ženské půvaby koneckonců poskytují dost podnětů. Dává totiž partnerovi od začátku na vědomí, že není žádnou pevností, již musí násilím dobývat. Miluje dlouhou inscenovanou předehru, při níž by muž měl vnímat a obdivovat její krásu. více »

Žena ve Štíru "K jádru věci"

Ve výběru milenců je žena ve Štíru neobyčejně náročná. I když hledá jen dobrodružství ne jednu noc, během nejkratší doby ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům. Chce přece z nadcházející noci něco mít. K tomu je třeba dodat, že ne každý si zaslouží se ženou ve Štíru strávit milostnou noc. více »

Žena ve Střelci "Ať žije velkorysost"

Při hledání toho "pravého" ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Vydává se na lov, aby si ověřila své smyslné choutky, ale také aby došla naplnění a klidu. více »

Žena v Kozorohu "Od ovládnutí k podmanění"

Dvě tváře ženy v Kozorohu se uplatňují především v jejím milostném životě. S jednou tváří si chladně a vypočítavě hledá milence podle fyzických předností a bere si, Čeho se jí právě zachce, s druhou je bytostí oddanou až do odevzdanosti. více »

Žena ve Vodnáři "Sex ve vodě"

Nikdo by to sice do ní neřekl, neboť je tolik mužů, kteří ji obklopují, ale ona sama je jako kaktusový květ, jenž rozkvétá jen zřídka. Ale když konečně rozkvete, vydá nejkrásnější květ. Její živá fantazie už dávno rozehrála všechny možnosti, jež svět smyslnosti může nabídnout, ale než tu či onu otestuje, může to trvat dlouho. více »

Žena v Rybách "Zralá pro jeviště"

Osvětlení je v pořádku, mejkap, pozice - klapka... žena v Rybách mluví a pohybuje se. Dokonalé smyslné představení až do poslední scény. Ten kus by se mohl jmenovat "Smyslová rozkoš" nebo tak nějak. V hlavní roli nemůže být nikdo jiný než žena narozená v Rybách. více »