Erotické horoskopy - ženy

Žena ve Lvu "Kočičí mazlení"

Od ženy ve Lvu nesmí muž hlavně očekávat, že mu vyjde na půl cesty vstříc. Měl by být vlastně šťasten, že ji může mí, i když třeba jen na jednu noc. Tváří se svůdně, ale pouhé kývnutí prstem musí staČit, aby se předmět její rozkoše vydal jejím směrem, vlastně to má chápat jako rozkaz.
Lvici vzrušuje mužný pach, ideálně by to měla být směs lehkého potu a vody po holení. Má velmi citlivý nos a člověk by si mohl myslet, že se při hledání partnera orientuje čichem. Kromě toho by jeho tělo mělo odpovídat jejímu estetickému vnímání. Vzrušuje ji svalnatá mužská postava (ale žádné velké bicepsy, prosím!), hladká vláčná pleť a především napjaté hýždě, aby pod svými dlaněmi cítila pevné formy. Jinak její partner nikdy přesně neví, na co právě myslí, je nevypočitatelná. Dovede být předoucí kočka i šelma. Obzvláště "nebezpečné" je zdržovat se vedle Lvice na parném slunci, na pláži nebo v lese. Příroda a slunce spolu s partnerovou vůní jsou pro ni výbušná směs. Vzrušují ji natolik, že ho nemilosrdně přepadne a užívá si. Také procházka po hřbitově za soumraku ji určitých okolností může vydráždit natolik, že partnera požádá, aby ji okamžitě a na místě na tvrdé lavičce. Moment nebezpečí, představa, že by někdo mohl jít kolem, pocit její rozkoše jen zesiluje.
Žena ve Lvu se však nemiluje ráda jen v lůně přírody nebo na nějakém mimořádném místě. Když pro ni muž něco znamená, umí vytvořit působivou atmosféru i mezi vlastními Čtyřmi stěnami. Zde předvede úplný ceremoniál svádění, od sexy prádla až po stříbrný svícen vedle pohovky a tanec bosky, to všechno patří k věci. Pomalu a s plným požitkem se svléká a přitom vychutnává partnerův němý obdiv (světlo by mělo být dost jasné, aby ji mohl dobře vidět). Když má dojem, že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože teď chce být hýčkána. Pro ženu Lvu je obzvláště důležitá dlouhá předehra. Zjihne, jestliže ji partner něžně olizuje tvář, uši nebo krk a když přitom dlaněmi putuje po vnitřních stranách jejích stehem. Lvice musí mít pocit, že celé její tělo je zahrnuto něhou. Kdo má dost empatie, může ji přivést k orgasmu už tím, že ji dlouho hladí po zádech nebo šíji. Žena ve Lvu lační po něze, mazlí se, jak je to jen možné.

Žena ve Lvu ostatně není jen mazlivá kočka. Má také ráda, když muž při milostném aktu projeví trochu tvrdosti a síly. Nechá se klidně milovat intenzivně zezadu, ale těžkopádnost a hrubost odmítá. Může se vzdát a odevzdat, neztrácí však přitom ze zřetele svůj cíl - dosáhnout orgasmu. Orgasmus je pro ni důležitý, proto také partnerovi naznačuje, jak by to chtěla. Aby svou rozkoš udržela ve správných kolejích, bývá ráda nahoře. Někdy sama určuje tempo, nejdůležitější však pro ni je harmonie s ním. Sedí na partnerovi, nechá ho vyšplhat na půl cesty po žebříku do nebes, pak mu vyjde vstříc a rytmicky se přizpůsobí jeho pohybům. Houpá se s ním, přičemž se ráda předklání, aby jí partner mohl jazykem laskat hroty ňader.
Žena ve Lvu nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu. Především chce být vzrušována něhou, do postele potřebuje citlivého a vnímavého partnera, který nešetří časem na průzkum jejích erogenních zón, partnera, jemuž může věřit, aby se mu mohla oddat. A muž, který ví, jak ji rozvášnit, bude odměněn zážitkem sdílet lože se zkrocenou Lvicí.

Literatura : Chi An Kuei - ASTROLOGIE LÁSKY
Poznámka : Po orgasmu se ženy chovají podle svých mužských archetypů (muži opačně) a je slovy nepopsatelná Sluneční tvář Lvice v těchto okamžicích.
 

« Zpět