Erotické horoskopy - ženy

Žena ve Štíru "K jádru věci"

Ve výběru milenců je žena ve Štíru neobyčejně náročná. I když hledá jen dobrodružství ne jednu noc, během nejkratší doby ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům. Chce přece z nadcházející noci něco mít. K tomu je třeba dodat, že ne každý si zaslouží se ženou ve Štíru strávit milostnou noc.
Dokonale ovládá všechna pravidla milostného umění a postará se o nezapomenutelný zážitek. Opravdu ba si zasloužila pomník.
Žena ve Štíru svá přání nijak netají. Rovnou a bez obalu řekne, co chce. Už její slovní zásoba dovede milence pěkně rozpálit. Má-li chuť, dovede mluvit vulgárně, aniž by vulgární byla. Má prostě ráda otevřenost a jasnost, a všechny ty řečičky, co se kolem erotiky nadělají, na ni nejspíš nepůsobí. Aspoň se tak tváří. Možná to spočívá v tom, že má štěstí na muže, kteří jsou slabší a plašší než ona, neboť sama se vlastně ujímá mužské role. Ale teď vážně: tajně touží po silném ochránci, po muži, který by ji šarmantně sváděl. Není to sice žádná romantička, ale trochu té romantiky by přece jen neškodilo. Žena ve Štíru by se prostě někdy ráda cítila jen jako žena. Přeje si, aby jí někdo šeptal do ucha právě tak hezké věci, jak se to stává jiným ženám. Nenechte se tedy zmýlit tím, že vypadá energicky a rázně!

Nejvhodnějším místem pro milování je pro ženu ve Štíru stále ještě velká postel, protože se ráda pohodlně rozloží. V rozmachu by jí neměly bránit různé rohy a hrany nebo porcelánové vázy stojící v cestě. Žena ve Štíru totiž potřebuje volnost pohybu v první třídě expresu Intercity.

Může se stát, že se ledabyle svlékne, ještě když s partnerem rozmlouvá. Nepředvádí žádný striptýz, spíš si myslí, že je třeba nejdřív odložit šaty, aby člověk mohl jít k věci. Nedělá s tím bůhvíjaké ceremonie. Pak si partnera ráda detailně prohlédne, a k tomu přece musí před sebou vidět holou skutečnost. Ujme se vedení a svedení - v tom spočívá její síla. Zručně ho laská, rukama si počíná velmi jemně a obratně. Je to pravá umělkyně, to když ho tak dráždí nebo orálně uspokojuje. Je také šťastná, když partner sténá rozkoší. Ráda si hraje jazykem s teplou kůží jeho pohlaví nebo ho jemně kousá. Také sama má ráda, když se jí partner rty dotýká na intimních místech. V tomto případě by se ostatně měl postarat o to, aby ležela pohodlně, možná s polštářkem pod zády...

Žena ve Štíru je aktivní a nápaditá, a totéž čeká i od svého milence. Klade na něj stejně vysoké nároky jako na lidi, jimiž je denně obklopena. Nemotornými gesty nebo sexem typu "voják v záloze" se u ní nic nepořídí. Má ráda překvapení, která se objevují zcela nečekaně, zatímco se s partnerem vyměňuje něžnosti. Měl by jí dát klidně na srozuměnou, co má rád, nebo jí navrhnout, aby zkusili nĚco docela jiného. Žena ve Štíru je tomu přístupná. Je ostatně velmi pohyblivá. Partner může dát své fantazii klidně prostor...
Pro ženu ve Štíru je v sexu na prvním místě harmonie. Není to egoistka, dává ráda a hodně, ale ráda také bere. Společný zážitek je při milostném aktu pro ni to nejkrásnější. Většinou zaujímá pozice nahoře. Tak může nejlíp pozorovat, jak na partnera působí pohyby jejího těla. Nedává to sice najevo, ale někdy si přeje, aby si ji partner bez okolků vzal, ne brutálně a hrubě. ale energicky a současně jemně.

Síla, která z ní vyzařuje, přitahuje i ženy, protože v ní okamžitě rozpoznají mužský prvek. Ženy ve Štíru během svého milostného života často okusí lesbickou lásku. Někdy u ní také zůstávají, protože v ní nalézají více harmonie než v milování s kterýmkoliv mužským partnerem.

Že by bylo příliš málo mužů, kteří by mohli navázat vztah se ženou ve Štíru? Nežádá toho sice od nich málo, ale také toho hodně dává. Postará se o to, aby s ní partner prožil milostnou noc, na niž možná po celý zbytek života nezapomene.
 

« Zpět