Erotické horoskopy - ženy

Žena v Blížencích "Vůdkyně"

Všechny výlety do světa sexu jsou většinou opravdu dobrodružné. Protože žena v Blížencích se rozhoduje citem a intuicí, vrhá se do milostných vztahů po hlavě. Může to být skok do studené vody nebo také naopak lázeň v Karibském moři. Pro milostný akt nepotřebuje žádnou zvláštní inscenaci. Romantika je sice fajn, ale jí nebude vadit "rychlovka" na toaletě v restauraci nebo v některé zadní řadě v kině.
Samozřejmě za předpokladu, že ona určuje tempo a její milenec věnuje dostatek času tomu, aby ji uspokojil. Ale běda, jestli na ni bude chvátat! To pak zmrzne na rampouch a jen tak rychle zase neroztaje. Dovede ho až k jistému bodu a dále pak očekává, že se o tu správnou náladu postará on. I když se to tak nezdá - neboť se ženou v Blížencích se jde často velmi rychle k věci -, plně se oddává milostné hře, počínaje jemným šimráním přes smyslné vzrušení a stav extáze až k osvobozujícímu orgasmu. Při milostném aktu však tato žena hledá ideál, soulad oboustranné touhy, splynutí těl a duší, překrytí romantiky a reality, a pro to by si její partner měl udělat přece jen trochu více času. Žena v Blížencích je totiž velmi lehce vznětlivá, na uspokojení jejích představ a požadavků je však třeba vynaložit nezbytnou trpělivost. Vyplatí se to, neboť její sexuální vzplanutí skýtá partnerovi bezmezné uspokojení.
Žena v Blížencích často začíná sama. Koneckonců má chuť, a chce-li tuto chuť uspokojit, počíná si často dost agresivně. Vůbec nevadí, když i její partner je trochu agresivní. Je to tak. Je to výzva k souboji se stejně silnou osobou, která působí eroticky dráždivě. Žena v Blížencích je zvědavá na sex nejen v mentálním smyslu, ale také proto, že ji přepadne touha po rozkoši. Dokáže překračovat všechny meze (které si sama vytýčila) a vydat ze sebe všechno. Za to se nebude nikdy stydět.

Při předehře ráda dělá žena v Blížencích víc věcí najednou. Jak by to taky mohlo být jinak? Zahrnuje svého partnera vášnivými polibky a současně zkoumá jeho tělo. Je to objevitelská cesta, která ho nanejvýš vzrušuje. Při fellatiu je zaměstnán nejen její jazyk, ale i ruce jsou aktivní. Nápady má zcela intuitivní, a aby vystupňovala své vzrušení, vymýšlí si neustále nové variace. Její zvědavost je nevyčerpatelná, fantazie bez odpočinku a rozkoš je prý nezměrná. Se vším experimentuje a všechno vyzkouší, neboť chce větší vyrušení a větší uspokojení. V sexu hledá optimum, a aby je našla, zvláště v mladém věku často střídá milence. Jsou to samozřejmě zcela rozdílné typy - vyzkouší všechny, od světlovlasých andělů až po italské svalovce.

Její fantazie je zrcadlovým odrazem dualistické bytosti. Jednou je to okouzlující dívka nebo každou buňkou svého těla žena, která se pokorně podřizuje, jindy zase představuje aktivní mužský živel, který si bere, co potřebuje. V tomto případě má sklon k sadismu. Je pro ni vzrušující zkoušet, jak daleko může jít, když svému partnerovi působí fyzickou bolest.
U ženy v Blížencích existuje také latentní sklon k bisexualitě. Proto ze své radosti z experimentování nevylučuje ani lásku mezi osobami stejného pohlaví. Chce vědět všechno. Při sexu se ženou se ujímá mužské role a také zde opět prokazuje nápaditost.
 

« Zpět