Erotické horoskopy - ženy

Žena ve Vodnáři "Sex ve vodě"

Nikdo by to sice do ní neřekl, neboť je tolik mužů, kteří ji obklopují, ale ona sama je jako kaktusový květ, jenž rozkvétá jen zřídka. Ale když konečně rozkvete, vydá nejkrásnější květ. Její živá fantazie už dávno rozehrála všechny možnosti, jež svět smyslnosti může nabídnout, ale než tu či onu otestuje, může to trvat dlouho.
Je to jenom tím, že je tak vybíravá. Líbí se jí mnoho mužů, ale ten, který ji skutečně uspokojuje, je zřejmě tak vzácný jako perla v mušli. Kromě toho by jí měl mít co nabídnout: dobrý vzhled, což neznamená, že by toužila po nějakém svalovci, dále inteligenci, vnímavost a vtip. Kdyby měla některá z těchto vlastností chybět, spí raději sama.

Pro ženu ve Vodnáři není v popředí živočišný pud. Naopak, ona idealizuje lásku a sex je pro ni nejkrásnější, když je s tímto ideálem spojen. Potřebuje něhu. Muž, který ji chce skutečně okouzlit, by v ní měl již dříve nějakými doteky podnítit fantazii a vzbudit touhu, například tím, že jí jemně vezme za paži nebo si pohraje s jejími vlasy. Má ráda, když se jí během rozhovoru dívá hluboko do očí a skládá jí poklony. Ne že by se to nelíbilo každé ženě, ale pro ženu ve Vodnáři je to ještě mnohem důležitější a snad je to i důvod, proč si u halenky rozepne o knoflíček víc.

Když je už jednou jaksepatří vyrušená, pak je možné všechno. Po opojné oslavě se šampaňským zmizí se svým galánem v taxíku. Nechá si líbit leccos, jen to nesmí být nestoudné. Při nesprávném pohybu je zaručeně po milostné noci. Partner musí předem přesně cítit, zda to ona připustí (předpokladem je tedy dokonalá vnímavost!). Také v takových situacích v ní ožije tvořivost a její nápaditost pak nezná meze.

Mnohem více ji nadchne, když ji partner vyjde vstříc. Nejlíp by jí měl začít šeptat do ucha spoustu návrhů již ve výtahu nebo na schodišti, které vede přes čtyři poschodí k jejímu bytu. Tak se dostane do postele aspoň v té správné náladě. Ale okamžik, prosím! I když je partner již velice vzrušen, nesmí zapomínat na něhu a ohleduplnost. Žena ve Vodnáři má ráda, když ji partner svléká pomalu a obdivuje přitom její tělesné půvaby.

Jako pravá Vodnářka nemá nic proti společné horké sprše nebo pěnové koupeli ve dvou při svíčkách. Má ráda, když se pomocí vonného oleje do koupele tře o partnerovo tělo nebo když se vzájemně mydlí. Když se může milovat ve vodě, je eroticky ve svém živlu - ale snad by si měla najít velkorysejší místo, než je vana, protože pro vzájemné něžnůstky je třeba dost místa.

Ráda by se natáhla, aby začala dlouhá předehra. Žena ve Vodnáři zachází se svými milenci velice něžně. Snad proto, že ji velmi přitahují starší nebo zdrženlivější muži. Nebo je to spíš přiznání? Mívá také často poměr se ženatými pány, kteří si jí stěžují na svou frustraci. Při její potřebě dát partnerovi něho ustupují do pozadí dokonce i vlastní požadavky, což se pak někdy zneužívá. Je smyslná, aktivně se dotýká partnerova těla, prsty objíždí jeho obrysy, cítí, kde má napjaté svaly. Také její tělo lze nejlépe dobýt mužovýma vnímavýma rukama.

Žena ve Vodnáři je obdařena hravou fantazií, jíž dává přednost před tvrdým živočišným sexem. Vždy si vymýšlí nové varianty, jak by mohla partnera vzrušovat a laskat, a podobá se přitom moři, v němž vlna za vlnou neustále přináší něco nového. Erogenní zóny má na nohou, na chodidlech, na dolní části zad a na genitáliích. Kromě manuálního laskání v těchto místech vychutnává masáže. Masáž zad rozproudí ve vodnářské ženě krev.

Pak by ji měl partner něžně obrátit, položit pod sebe a pomalu do ní vniknout. Klasickou polohu má žena ve Vodnáři ráda s drobnými obměnami. Většinou uvolněně leží na zádech a nohama objímá partnerův trup. Dolní částí svého trupu vychází lehkými pohyby partnerovi vstříc. Žena ve Vodnáři v sobě nemusí nutně cítit mužské pohlaví, aby dospěla k vrcholu rozkoše. Tip: pokud by veškeré snažení k uspokojení ženy ve Vodnáři nestačilo, přenechte to její vlastní zručnosti.
 

« Zpět