Erotické horoskopy - ženy

Žena v Rybách "Zralá pro jeviště"

Osvětlení je v pořádku, mejkap, pozice - klapka... žena v Rybách mluví a pohybuje se. Dokonalé smyslné představení až do poslední scény. Ten kus by se mohl jmenovat "Smyslová rozkoš" nebo tak nějak. V hlavní roli nemůže být nikdo jiný než žena narozená v Rybách.
Muži, který se jí líbí, dá zájem najevo, aniž by tím poškodila své vzezření nevinné tiché vody. Zatímco se tváří chladně, nechává prosvítat své rozkošnictví a rozpaluje mužovu fantazii.

Žena v Rybách brzy dospívá. Již v období do dvacítky zvědavě a beze studu zkouší všechno možné. Je stále ochotná nechat se dobývat. Tomu, kdo se pokouší ji získat, prostě nedokáže odolat, protože říkat ne jí zásadně připadá těžké.

Zcela se řídí podle milencových přání. Co, kde a jak s ní chce dělat - ke všemu je ochotná. Nemá nic proti sexu v přírodě ani v autě, když to musí být, ale přednost dává posteli, hlavně té své. Zde jejím přirozeném dramatickém nadání lze vycházet z toho, že udělá všechno tak, aby se to líbilo hlavně jemu. Nejdříve vytvoří tu správnou atmosféru. Osvětlení jen natolik, aby v něm mohl obdivovat její tělo, protože ona chce, aby si ji prohlížel. Vůbec jí nevadí, když se na ni dívá jako na objekt, naopak, zaujme vhodnou pózu a předvádí se tak, aby si ji mohl dobře prohlédnout ze všech stran. Oblékne si své nejhezčí prádlo, použije parfém a postará se o vhodnou hudební kulisu. Zná-li již partnerovy rozmary, inscenuje to příště tak, aby mu nic nechybělo a byl zcela okouzlen. Pak se může začít.

Jestliže se skutečnost shoduje s její fantazií, je žena V Rybách šťastná a nezná již žádné zábrany. Ne že by měla nějaké zvláštní záliby, ale přeje si sexuálního partnera, který je silný, vytrvalý a něžný. Drsní nebo bezcitní muži ji odpuzují. Jestliže tedy partner odpovídá jejím představám, je ochotná k jakékoli sexuální hře. V divoké, prudké vášni je všeho schopná.

Díky své otevřenosti se žena v Rybách často ocitá ve vztahu pán-otrokyně. Už tím, že muži dává najevo, že ji jako sexuální objekt může využívat ke všemu, nač má chuť, vytváří v mnohých falešné představy. Je zosobněná oddanost a těžko se jí říká ne. Jestliže ji ovšem někdo chce způsobit bolest, začne jednat. To už je na ni příliš. Bič by tedy muž vytahovat neměl.

Žena v Rybách dává přednost dlouhé něžné předehře. Má ráda, když ji partner hladí, především po krku až k ňadrům a na ohanbí. Vášnivé polibky ji přivádějí do extáze. Ovládá umění, jak laskat jazykem, jímž vyrušuje milence po celém těle. Když je vzrušená nadmíru, nezná meze. Nejraději se na partnera posadí a lehce se vlní. Občas pohodí hlavou, aby cítila vlasy ve tváři, jeho dlaně si přitiskne k ňadrům. Křičí a sténá, protože je přesvědčená, že to stupňuje partnerovo vzrušení. Ve skutečnosti však vyjadřuje jediné: podívej se, jak jsem krásná! Pak se k němu přední Částí trupu přitiskne, aby cítila jeho pokožku.

Má také ráda, když ji partner miluje zezadu, nejlépe tak, že ona před ním klečí. Občas by ji měl chytnout za vlasy nebo jí hladit ňadra. Zde je velmi citlivá, hlavně na bradavkách. Ženu v Rybách obšťastní, když v ní partner dosáhne vyvrcholení s jemným osvobozujícím stenem. Teprve tím jí dává skutečné zadostiučinění.

Po milostné hře je uvolněná a veselá. Nejraději by z postele ani nevstala. Raději s milým ještě cukruje, laškuje a škádlí ho. Nebude trvat dlouho a probudí v něm novou žádost.
 

« Zpět