Erotické horoskopy - ženy

Žena ve Střelci "Ať žije velkorysost"

Při hledání toho "pravého" ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Vydává se na lov, aby si ověřila své smyslné choutky, ale také aby došla naplnění a klidu.
Jejím zamilovaným místem je volná příroda - tiché místečko v lese, na pláži, případně také v karavanu nebo pod stanem. Takové okolí jí okamžitě dává pocit volnosti a dobrodružství. Cítí se nevázaná a spjatá s přírodou. Žena ve Střelci ostatně nevstupuje do klubu nudistů náhodou. Má také sklon ke skupinovému sexu, ne aby propadla excesům, ale protože to odpovídá její uvolněné nenucenosti.

Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš chuť být smyslná. Vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu. Hlavní zájem je u ní soustředěn na uspokojení. žena ve Střelci se za svou žádostivost nestydí, nýbrž jasně dává milenci najevo, co očekává. Leckterého muže šokuje, má pocit, že se toho na něm chce trochu moc.

Kdo je přesvědčen, že ženy vždycky vyžadují dlouhou něžnou předehru, mýlí se. Žena ve Střelci potřebuje k vydráždění jen málo. Pro ni je nejdůležitější, aby nebylo příliš krátké hlavní představení. Někteří muži ji pokládají za netaktní. Ale proč vlastně. Ona si chce pouze přijít na své - stejně jako on. Orgasmus ostatně není jen výsadou mužů.

Ženě ve Střelci se většinou líbí, když si partner pohrává s jejími vlasy a později ji laská na hýždích a stehnech, v těchto místech je obzvláště citlivá. Z energické ženy ve Střelci lze udělat předoucí kočku, stačí jen vzít do dlaně trochu oleje a krouživými pohyby jí pomalu masírovat citlivé partie pleti.
Žena ve Střelci si ze svého partnera ráda vystřelí a vychutnává, když ten nad sebou ztrácí vládu. Používá při tom jakousi techniku neustálých přestávek. Když ho pomocí fellatia dovedla téměř k vrcholu, zanechá své hry, lehne si něj, nikoli proto, aby do ní mohl vniknout, ale aby mohla sledovat, jak se partner v téměř nesnesitelné touze přestává ovládat. Není divu, že s ní mnoho mužů dosáhne vyvrcholení předčasně. Kdo se dokáže natolik ovládnout? Žena ve Střelci si z toho ostatně nic nedělá, ona si už na své přijde. Stará se jen o to, aby partner nepředstíral únavu, a nechá ho na pokoji, až když se cítí uspokojená. Pokud se jí to nepodaří, postará se o to vlastníma rukama.
Žena ve Střelci se sice dokáže obejít bez delší předehry, nikoli však bez něžné hodinky poté. Nejraději leží v ještě rozválené posteli, schoulená na partnerově rameni, kouří a trochu povídá (třeba i o právě uplynulých radovánkách). Tato žena v podstatě stále hledá něhu a chápavého partnera, s nímž pak tráví společné chvíle mazlení. Třebaže často dokáže oddělit sex od lásky, když přeletuje od jednoho ke druhému, přece jen to není ono, co hledá. Život je jednou takový a po druhé onaký - a muži také. Přemýšlí nad tím, že v životě neexistuje dokonalost, hledá ji však u muže jako spojení sexu a lásky.
 

« Zpět