Erotické horoskopy - ženy

Žena v Raku "Sex v krásném balení"

Žena narozená v Raku vlastně hledá lásku, která je víc než čistý sex, avšak časem, hlavně v mladém věku, nasbírá spoustu zkušenosti. Jednak se oddává sexualitě ze zvědavosti, jednak by samozřejmě byla ráda perfektní milenkou pro svého pozdějšího životního partnera. Bere si, na co má chuť, a později zásadně ničeho nelituje.
V těchto "divokých časech" registruje sexuální signály ve svém okolí neobyčejně rychle, nikdy by však sama neudělala směrem do ložnice první krok. Na to je prostě příliŠ plachá, obává se, že narazí na kritiku. Musí být velmi jemně povzbuzována a stimulována, aby svou erotickou fantazii dokázala rozvinout bez zábran.

Žena ve znamení Raka potřebuje neustále atmosféru, v níž se cítí dobře. Prostředí musí být čisté, estetické a pohodlně zařízené, a taky pokud možná důvěrně známé. Pocit cizoty jí nedovolí dostat se do ráže. Něco jako "rychlovka" na zadním sedadle vozu nebo na vlhké lesní půdě není s ženou v Raku možné. Chce mít dostatek času, aby mohla vychutnávat náladu, aby neměla pocit, že jde jen o holý sex. Chtěla by mít jistotu, že jí partner přináší kromě tělesné rozkoše také lásku a sympatie. Do své ložnice ji mohou zlákat především muži s vážnými úmysly. Pak už lze přistoupit k věci - ovšem v krásné, obalu! Tento balíček by měl obsahovat především mnoho komplimentů, neboť ona po nich prahne. Komplimenty ji totiž vzrušují stejně jako sama předehra.

Žena narozená v hvězdném znamení Raka, které stojí vprostřed roku, je k lecčemu ochotná, dovede se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro svého partnera všechno. Potřeba dávat mu lásku a štěstí vychází z hlubokého citu. Splní mu jeho vášnivá přání a instinkt jí napoví, co má rád. Protože je žena v Raku manuálně velmi zručná, jako žádná jiná umí partnera uspokojit také rukou. Sleduje-li partnerovu rozkoš během milostného aktu, ji samotnou to rozněcuje. Jeho orgasmus ji dokáže přivést k extázi.

Nejkrásnější je pro ni milostná hra, když se venku již stmívá nebo je tma. Dovoleno je vŠechno, co působí radost. Teprve teď dokáže plně vychutnat zakázané ovoce. Vzrušená partnerovým tělesným pachem (pokud je příjemný, neboť má velmi jemný nos) ho dlouho hladí, svými citlivými dlaněmi sleduje obrysy jeho těla a obzvláště pak tvary jeho napjatých mužných hýždí. Také sama má ráda, když ji partner hladí po celém těle, Zvláště citlivá je na zadečku a na chodidlech, i zcela jemný krátký dotek těchto erogenních zón ji uvádí k vrcholné rozkoši.

Nejraději leží pod ním, aby cítila jeho mužnost. Podle toho, jak se to partnerovi líbí, obejme ho také nohama. Milenec nebo manžel ji může čas od času milovat také zezadu. V této roli se chová jako oddaná žena. Tak trochu to také odpovídá pocitu pokory, který jí působí rozkoš. Dosáhne-li extáze, křičí rozkoší a při orgasmu pláče. Může-li pak usínat v náruči ukojeného partnera, je šťastná.

Pro ženu ve znamení Raka sex vždycky souvisí s citem a estetikou. Vše hrubé a primitivní ji odpuzuje - vyhání do reality. Má strach před brutalitou a bolestí, v představách se jí však zabývá. Vzrušuje ji. Neodmítala by ani malou tantrickou milostnou orgii, nejlépe se dvěma muži, kteří by ji laskali od hlavy až k patě. Žena v Raku si však stále uvědomuje, že to je a také zůstane jen fantazie, již nechce a ani nemůže uskutečnit. Vždyť také ideálně nalézá rozkoš a uspokojení s partnerem, jehož miluje.
 

« Zpět