Dotazy

Energetický upír

Mám v práci jednu paní - kolegini, která nás citově vydírá. Třeba nám něco přinese nebo furt nám něco nabízí a tím si nás přivazuje, jakoby přivlastňuje. Cítím se v její přítomnosti nepříjemně už delší dobu např. mě bolí žaludek, zhorší se mi trávení, někdy se mi chce i zvracet nebo se mi špatně dýchá. Co s tím mám dělat. Nina více »

Nemůžu zhubnout

Dotaz:
Milá Kateřino, prošla jsem hodně složitým životním obdobím... všechno zvládám celkem v pohodě, ale jedině co se mě nedaří je zhubnout... zkoušela jsem kinézi.. hypnozu... regresi... když se napojím na vyšší já.. tak slyším pouze nemusíš se bát... více »

Jak na stres

Krásný den,
chci se zeptat na radu. Všimla jsem si jak na sobě, tak na lidech kolem, že jsme teď citlivější. Jak na stres, tak na lidi. Stačí malinké nervičky a už jsme nemocní. Dá se proti tomu nějak "bojovat"?:)
více »

Bolest hlavy a břicha

Dotaz:
Ahoj Katko,
mám na tebe velkou prosbu, můj 12ti letý syn si dost často stěžuje na bolest hlavy a břicha...poslední týden 14dní je to téměř denně...mám z toho hodně divnej pocit více »

Jak přestat s kouřením?

Dotaz:
Ahoj Teto.
prosimtě, mohla bys mě nakopnout k tomu, abych skoncovala s kouřením natrvalo? více »

Akné

Jméno: Zulika
Krásný den. Mohla byste mi poradit jak léčit problémy s pletí, dlouhotrvající akné? děkuji
více »

Věřit nebo ne?

Dotaz:
Teto Kateřino, cením si osobního kontaktu - nikoliv brožúry ke stažení (cena/ks + členský poplatek). Děkuji za odpověď. Co to je kineziologický test? Jak mám vědět, že odpovědi (kyvadélko) nejsou má vlastní fantazie? více »

Jak dokázat odpustit?

Dotaz:
Milá Kateřino, mám již 2.stupeň Reiki a jsem velice ráda, že Ty jsi můj mistr Reiki :o)). Potřebovala bych však od Tebe radu. Mám docela zvláštní problém. více »

Jak odpustit sobě?

Dotaz:
Rada by som sa spytala ako mam Odpustit sama sebe...
více »

Panický strach ze smrti

Dotaz:
Už tady o mě napsala zmínku moje maminka a tak jsem se rozhodla, že konečně napíšu sama o svém problému. Trpím panickým strachem ze smrti...Prostě se denně bojím, že umřu...S tímto pocitem usínám a také vstávám...I během dne mě tyto myšlenky provází. více »

Ako ostat vo svojom tele?

Dotaz:
Prajem krasny den,
viem, ze kazdy z nas ma urcite problemy, ktore vsak suvisia ako s karmou, tak s vlastnym pristupom. Niekedy vsak zabudam, ze zijem. Skutocne. více »

Kyvadélko se mnou nemluví

Dotaz:
Ahoj, mam dotazek. U Kateriny jsem si koupila kyvadelko a jedna dobra dusicka mi ukazala jak s nim procovat. Byla jsem nadsena a kyvadelko se mnou krasne komunikovalo. Ted se ale ani nehne, nebo se toci v kruhu, nebo rika ne. více »

Psychická pohoda...

Dotaz:
som rada, že som objavila túto stránku, lebo posledné mesiace nie som po psychickej stránke vôbec v pohode...... více »

Hledám odpověď

Dotaz:
Potřebovala bych poradit, poslední dobou se mi stává, že když si myslím, že se něco stane, tak se mi to opravdu stane....hlavně to negativní. více »

Křeče

Mám zdravotní problémy, lépe řečeno fyzické problémy.


více »