Dotazy

Hledám odpověď

Dotaz:
Potřebovala bych poradit, poslední dobou se mi stává, že když si myslím, že se něco stane, tak se mi to opravdu stane....hlavně to negativní.
Snažím se, si říkat, ža všechno zlé je k něčemu dobré a že se mám poučit z chyb. Ale ono i stokrát nic umořilo osla, a já mám pocit, že už je toho moc....a proto prosím o pomoc.
Před 2 roky jsem poznala Janu z Budějovic, která mi vyprávěla o karmě, andělech.....já jsem takový nevěřící Tomáš, ale když je toho na jednoho tolik, tak jsem si začala myslet, že se mi někdo naboural do karmy nebo tak nějak a proto se mi teď nic nedaří....hlavně v práci, kolektiv a podobně, jasně že hledám chyby hlavně u sebe.Doma je to všechno v pořádku, partner, dcera, rodiče, jen to pracovní zázemí je takové divné, studené, nepřátelské....raději jsem dala výpověď, abych se možná zbytečně netrápila.Je to také možná tím, že jsem zdravotní sestra a té bolesti, lidského utrpení je kolem mě strašně moc.S pacienty nemám problém, naopak.....posuzuji z jejich reakcí, když mám službu a z toho jak spolu mluvíme a co všechno mi řeknou při našich společných rozhovorech.
Chci se zeptat, jak zjistím jestli se opravdu něco děje a jak to napravit. Moc děkuji.Šárka

Kateřina:
Šárko, děje se pořád něco a stále víc a rychleji. Ale rozhodně to není tím, že se ti někdo "naboural do karmy". Karma není autobusová zastávka. Nic takového se nemůže stát. Prostě je ve tvém životě jen čas na změny. Jsi moc šikovná holka, protože už jsi i sama přišla na to, v čem to je....trpělivě měň své myšlení v pozitivní a tvůj život se bude měnit rychleji, než si myslíš. A neboj se změn. Jsou vždycky k lepšímu, i když se to tak ze začátku třeba nezdá. Představuj si vždycky ten nejlepší možný výsledek. Svůj život si totiž tvoříme právě svými myšlenkami.
 

« Zpět