Dotazy

Nemůžu zhubnout

Dotaz:
Milá Kateřino, prošla jsem hodně složitým životním obdobím... všechno zvládám celkem v pohodě, ale jedině co se mě nedaří je zhubnout... zkoušela jsem kinézi.. hypnozu... regresi... když se napojím na vyšší já.. tak slyším pouze nemusíš se bát...
Což mě vytáčí, protože chápu, že se nemusím bát, ale ráda bych svoji nadváhu odstranila a nevím jak...jedná se o karmickou záležitost nebo je to jen moje neukázněnost?

Kateřina:
Milá Sáro, musím se smát, jak tě zdravě rozčílilo tvé vyšší já, protože to dobře znám. Ale nejšílenější na tom je to, že má vždycky pravdu. I ve tvém případě. Jen to chudák nedokáže lépe vysvětlit. nadváha je totiž vždycky o pocitu bezpečí v nás. Pokud se necítíme v bezpečí, tedy bojíme se, protože máme pocit zranitelnosti, začneme se podvědomě chránit tím, že se obalujeme tukem. Tenhle pocit nejistoty v nás může vyvolat buď nedobře fungující partnerský vztah, nebo jen pocit malé opory v tom druhém. Ve tvém případě nejde o záležitost karmy. Ta je v pohodě. A dokonce ani nejde o neukázněnost.A proto ti na to nezabírá žádná dostupná technika.Zkrátka tě to má dovést k tomu, abys věřila sama obě a vyšší síle natolik, že se nebudeš cítit ohrožená a že si dokážeš sama se vším poradit. Že nepotřebuješ kohokoli druhého, aby ses cítila v bezpečí. A ještě něco, co znám i z vlastní zkušenosti: Čím více se budeš na svou váhu soustředit, tím je menší pravděpodobnost, že zhubneš.Úplně to hoď za hlavu, měj se ráda se vším všudy, taková jaká jsi, vnímej se jako krásná a štíhlá, dělej si před spaním takové příjemné vizualizace a uvidíš, jak bezpečně se budeš v tomhle světě cítit a ani si nevšimneš, že za pár měsíců budou tvá kila dole.
 

« Zpět