Dotazy

Ako ostat vo svojom tele?

Dotaz:
Prajem krasny den,
viem, ze kazdy z nas ma urcite problemy, ktore vsak suvisia ako s karmou, tak s vlastnym pristupom. Niekedy vsak zabudam, ze zijem. Skutocne.
Snazim sa precitit tento zivot. Vzdy mam ale take velke okno, som na cas dezorientovana. Ako okno. Mam pocit, ze som obehla snad cely vesmir. Po navrate sa vsak chvilu neviem spamatat.Viem, ze v mojom okoli to nikoho nezaujima (lekari ma za to zhodili, povedali, ze to nie je mozne. Potom ma poslali na par rontgenov, testov, kde nenasli nijake patologicke nalezy a oznacili ma za klamarku, odvtedy mam od nich odstup). Tuzim si udrzat si pozitivny pristup, ale moje okolie jednoducho netoleruje, ked na cas "odidem" a nevnimam. Ziadne meditacie ani cvicenia mi zatial nepomohli ostat vo svojom tele. Dokonca sa mi to stava aj pocas cviceni. Je vobec nejaky sposob, ako ostat vo svojom tele, dokazat sa udrzat pri vedomi aspon 1 den.
Mam 16 rokov, vypadky od 11. Prosim, poradte.
Kateřina:
Je to jeden z tipických příznaků toho, že jsi se narodila jako indigové dítě. Tady nepomůže nic jiného, než naprosto cílevědomý a pravidelný ténink. To, že jsi vyzkoušela nějaké cvičení párkrát, nic neznamená. Najdi si taková uzemňovací cvičení, která na tebe budou aspoň trošku dobře působit a pak je provozuj stále, jakmile budeš mít čas.
Nauč se mentálně...tedy ve své představě, stahovat vědomě energii ze sedmé čakry (na vrcholu hlavy) celým tělem dolů a pouštěj ji až do žhavého jádra Země. Budeš-li mít okamžitou potřebu uzemnění, opakuj si větu "Já jsem ta jediná síla, která zde působí a rozhoduje a uzemní všechna má těla na hladinu momentálních vibrací planety Země." Později ti bude stačit větička "Já jsem teď a tady". Pomáhej si k té větičce třeba tlesknutím. A uvidíš, že za pár dní už dojde k uzemnění jen když tleskneš.
Máš na této Zemi důležitý úkol. Ale abys jej mohla provést, musíš být skutečně nohama na zemi. Teď a tady. Dokážeš cokoli budeš chtít. Pokud se tedy skutečně rozhodneš, dokážeš i tohle. Přestaň toužit vrátit se domů. Až přijde čas, budeš tam. Ale teď je tě třeba tady. A jako první pomoc pro začátek můžeš využít Uzemňovací mandalu z těchto stránek.
Držím palce. Na Zemi může být totiž taky krásně. Ale záleží to jen na nás samotných.
 

« Zpět