Dotazy

Panický strach ze smrti

Dotaz:
Už tady o mě napsala zmínku moje maminka a tak jsem se rozhodla, že konečně napíšu sama o svém problému. Trpím panickým strachem ze smrti...Prostě se denně bojím, že umřu...S tímto pocitem usínám a také vstávám...I během dne mě tyto myšlenky provází.
Taky poslední dobou špatně spím a zdají se mi samé noční můry...už si nepamatuju, kdy jsem se naposledy dobře vyspala a byla jsem odpočinutá...
Léčím se na psychiatrii, ale mám pocit, že mi léky nezabírají, ale stejně myšlenky lékama nevyléčím...
Tak moc moc prosím o radu, jak se s tím vypořádat...nevím, jak se toho zbavit...
Díky moc Simone...


Kateřina:
Simone, v první řadě máš na sobě nějaké přivtělené duchovní bytosti, které ti moc radosti do života nepřidají... Doporučuji denně pracovat s mandalou na odvádění duchů.
A co se týká tvého strachu ze smrti....pročti si můj web...najdeš tam spoustu důležitých informací a možná se ti všechno začne skládat...
Víš, ono to po smrti vůbec není zlé. Nic tím nekončí. Naopak. Teprve pak budeme skutečně "doma" a milováni bez jakýchkoli podmínek. Ovšem tady dole na Zemi jsme proto, abychom té lásky mohli po smrti vnímat víc a víc...abychom pochopili a naučili se, co potřebujeme. Ber to všechno jako nádhernou hru. Když si hraješ, není se čeho bát...je to jen hra. Tak se z ní začni radovat. Je to je o tom, jak se na to díváš.
 

« Zpět