Ověřování informací

Proč ověřovat informace a jak to funguje

Z časopisů, knih, i netu k nám přichází spousta informací, možností kurzů, léčitelů, léčebných prostředků. Ne všechny jsou ale právě pro Vás vhodné. Proto vřele doporučuji, osvojit si některou techniku, kterou je možné si potřebné informace ověřit. Ušetříte spoustu času, nepříjemností i peněz. více »

Práce s kyvadélkem a univerzální podložkou

Pokud pracujete se siderickým kyvadélkem, přijímáte informace z nejvyšší informační sféry svou korunní čakrou a ony pak vycházejí ostatními čakrami ven. Kyvadélko je jen pracovní nástroj, ukazovátko, kterým můžeme takto získané informace přeložit do, pro nás srozumitelné, formy. více »

Kineziologický test

Nazývám ho také testem svalovým a dokáže ho zvládnout bez tréninku každý z vás. Musíte na to však být dva. Jeden kdo testuje a ten, na kterém se bude testovat. Naše svaly jsou ovládány naším podvědomím. Na úrovni podvědomí není možné lhát. To lze jen vědomě. více »

Virgule

Proutkařství je metoda, kterou vědecké kruhy sice tak docela neuznávají, ale tolerují ji. Nikdo z vědeckých kruhů totiž ještě nepřišel na lepší, rychlejší a levnější způsob, jak například nalézt pramen vody k vykopání studny nebo najít zdraví škodlivé zóny v bytě. Pokud ovšem takový vědec připustí možnost, že něco takového jako negativní zóna vůbec existuje. více »

Saské hůlky

Poradím vám, jak si vyrobit výbornou pomůcku, pokud si přejete spolehlivou jasnou a přímou odpověď na jakoukoli otázku. Doporučuji si vše pečlivě zapsat. Naše věštecká pomůcka se jmenuje Saské hůlky. více »