Pomocné meditace

Ideální meditace pro transformaci, aneb Meditace k přijetí nových energií

Mnoho lidí přemýšlí, jak pomoci co nejlépe sobě a svému tělu k přijetí nově příchozích energií, v důležitých nadcházejících dnech. Proto Vám doporučuji tři nejdůležitější meditace pro dny přechodu: více »

Fyzické potíže

Prudké zvyšování vibrací Země s sebou může přinášet citlivějším lidem i určité fyzické potíže. V některých dnech se může u mnoha lidí projevovat zvýšená nervozita, podrážděnost nebo jiná nepříjemná psychická rozpoložení. více »

Meditace pro udržení přítomného okamžiku

Meditace Vipassana
Vipassana je meditací, která udělala více osvícených lidí než jakákoli jiná, protože je samotnou esencí. více »

Meditace sloupu

V sedě nebo ve stoje se zklidni a se zavřenýma očima si představuj jak ze tvé 1. čakry (mezi nohama) stoupá paprsek středem páteře, prochází všemi čakrami (páteří) až projde 7. čakrou (temenem hlavy) a pokračuje do vesmíru kde se rozplyne. více »

Meditace potůčku

Postavte se nohama pevně na zem. Představte si, že do vaší hlavy horem vtéká čistá horská bystřina. Potůček docela čisté vody, který protéká celým vašim tělem a chodidly vypouštějte vodu do země. více »

Některé další meditace, které můžete používat pro indigové děti

Meditace stromeček
Stoupni si , zavři oči a představ si, že jsi strom. Krásný a silný, takže stůj pěkně rovně. Protože jsi strom, máš kořeny. Tak si představuj, jak ti z chodidel vrůstají kořeny až dolů, hluboko do země. více »

Cinkání křišťálovými zvonečky

Ve svém důsledku znamená pročištění, napravení děr a deformací v auře, zesílení ochranného obalu kolem nás a po stránce duchovní celkové naše posílení v našem bytí, posílení nás samotných k uskutečnění záměrů a cílů, se kterými jsme zde na Zem přišli. více »

Uzemnění

1. Představte si paprsek, který prochází od hlavy celou Vaší páteří směrem dolů, postupně vstupuje do země, prochází všemi jejími vrstvami až do žhavého zemského jádra. Tam jej rozpusťe. více »