Pomocné meditace

Fyzické potíže

Prudké zvyšování vibrací Země s sebou může přinášet citlivějším lidem i určité fyzické potíže. V některých dnech se může u mnoha lidí projevovat zvýšená nervozita, podrážděnost nebo jiná nepříjemná psychická rozpoložení.
U některých jedinců může díky pudkým změnám v energiích docházet až k fyzickým kolapsům, které se mohou projevovat jakkoli. Lékaři však obvykle na jejich pravou příčinu nepřijdou, neboť všechna vyšetření fyzického těla jsou negativní. Jde totiž o záležitost rovnováhy energií v těle.

Často citlivější jedinci, především však indigové děti mohou mít také velké problémy s uzeměním. U dětí to může být o to silnější, když procházejí prudkými hormonálními změnami. Stává se, že se ocitají ve stavu jakoby "mimo sebe" a nebo se často nacházejí ve "svém světě" a nevnímají okolí. Potom mohou mít problémy se soustředěním, nebo i s běžnou komunikací, nebo dokonce se svojí bezpečností.

Všem takto citlivým lidem, doporučuji co nějčastěji provádět Meditaci sloupu. Pomůže jim vždy se spolehlivě uzemnit a najít tu úroveň, ve které se budou cítit dobře. Tohle cvičení se mohou bez problému naučit i velmi malé děti.
 

« Zpět