Vaše dotazy

Čistota karmy a úroveň duchovního vědomí

Dotaz:
Slyšela jsem, že je možné si kyvadélkem ověřit u druhých lidí "čistotu karmy " a "úroveň duchovního vědomí". O co jde? více »

Náboženství

Dobry vecer pani Katerino,
jiz jsem se s Vami spojila pred nejakou dobou.


více »

Zlobí mě elektronika

Dotaz:
Přijdu si teď tak trochu jako blázen :) Už delší dobu mě čas od času zlobí elektronika, obzvlášť pak mp3 přehrávač, kterej se prostě z ničeho nic "kousne".

více »

Rodinné konstalace

Dotaz:
Pokud mohu přispět svojí zkušeností s rodinnými konstelacemi, tak asi tolik - slyšela jsem o nich hodně a většinou, jsem z toho vyprávění neměla dobrý pocit. více »

Svobodná vůle

Tazatel:
potřeboval bych pro svou přitelkyni regresni terapii na dalku mužete mi někoho poradit a mužeme se dohodnout ? více »

Sny

Jak to, že se dají vykládat sny?
P. více »

Metoda SRT

Dotaz:
Milá Kačenko, měla bych opět jednu otázku. Vím, že jsi pracovala a pomáhala lidem pomocí SRT, ale v poslední době už se o něm nezmiňuješ. více »

Vesmírní lidé

Ještě nad ničím se na mých stránkách nerozpoutala taková diskuse, jako nad jediným mým malým článečkem, či spíš upozorněním o skupině, která si říká Vesmírní lidé. Přišla spousta Vašich názorů a zde je "v kostce" má odpověď na to podstatné: více »

Diamantová voda

Dotaz:
Jsem šťastná, že jsem objevila tyto mimořádně krásné a užitečné stránky! Nemůžu se od nich odtrhnout. Prosím o informaci, zda máte nějakou zkušenost s Diamantovou vodou. Děkuji Olga více »

Změna jména u dospělé osoby

Dotaz:
Co si myslíte o změně křestního jména u dospělého? Může změnit jeho osud, nebo osobní nastavení podle numerologie? více »