Vaše dotazy

Změna jména u dospělé osoby

Dotaz:
Co si myslíte o změně křestního jména u dospělého? Může změnit jeho osud, nebo osobní nastavení podle numerologie?
Jsou prý jména šťastná a jména ne příliš příznivá pro svého nositele. Na jiném serveru jsem narazila na velice zajímavou diskusi, někdo popisoval zkušenosti se změnou jména u dítěte - přestalo být stále nemocné, přestalo mít problémové chování. G.

Kateřina:
Jméno má opravdu na člověka větší vliv, než si připuštíme. Má dány jisté vibrace, které na nás působí, ať chceme nebo ne. Často jen stačí, pokud si prostě začneme říkat jinak. Třeba přezdívkou. Nebo jinou variantou našeho jména.
Ale nezáleží jen na samotném jménu. Je třeba se na to dívat i v souvislosti s datem našeho narození. Jestli naše problematické vibrace, které jsou nám třeba datem dány, jméno ještě zvyšuje a nebo naopak.
Svémi synovi jsem dala jméno Jan, abych mu mohla říkat Janku, Janíčku ap. Moc se mi to líbilo. Ale on od malička trval na tom, aby mu všichni říkali Honzo. Až později, když jsem se začala zabývat numerologií, jsem pochopila, že to cítil správně. Už takhle má v datu narození spoustu jedniček, což mu způsobuje potíže a já to "Janem" jen podpořila.
Někdy stačí skutečně poslouchat jen svou intuici, která k nám nepřichází náhodou. Není to obcházení karmy! Proč svá trápení jen tupě přijímat, pokud přijdem na to, v čem je jejich klíč a můžeme to změnit?! Od toho jsme, myslím, tady.
 

« Zpět