Vaše dotazy

Vesmírní lidé

Ještě nad ničím se na mých stránkách nerozpoutala taková diskuse, jako nad jediným mým malým článečkem, či spíš upozorněním o skupině, která si říká Vesmírní lidé. Přišla spousta Vašich názorů a zde je "v kostce" má odpověď na to podstatné:
Já si nemyslím, jako někteří zastánci Vesmírných lidí, že mimozemšťané jsou andělé. Andělé jsou daleko vyšší duchovní bytosti, které nejsou právě inkarnováni a vzali si za své pomáhat těm, kdo jsou na právě Zemi. Nikdy člověka do ničeho nenutí, jen mohou být jejich pomocníky.

Vesmírní lidé jsou inkarnované bytosti určité úrovně vědomí. Dokáží se však s lidmi spojit mentálně a tak se pokouší jim radit a také je ovlivňovat. Určitě podle svých nejlepších přesvědčení. Ale porušují tím, narozdíl od Andělů, důležitý zákon: zachování svobodné vůle každé bytosti. Protože tak činí bez jejich vědomí. A to různými prostředky. A tak lidem znemožňují svobodně se rozhodnout, co opravdu chtějí a co ne. Nikdy jsem nepsala ani neřekla, že je odsuzuji, nebo je nemám ráda. Určitě i tahle zkušenost je pro spoustu lidí důležitá a má to na tomto světě svůj význam. Nic se neděje náhodou. Ale přesto si myslím, že i člověk, který miluje bezpodmínečně, má právo a dokonce by měl vyjádřit svůj postoj k tomu, s čím nesouhlasí. Dělal to pokud vím i Ježíš, když vyhnal kupce z tržiště. Soudil tedy? Byl negativní?

Bezpodmínečná láska myslím není o tom souhlasit s věcmi, které nám nevoní. Možná jsem někde udělala chybu, pokud na někoho můj článek působí tak, že soudím nebo odsuzuji. Ale i ten, kdo jej čte si může vybrat, zda mu můj názor bude vonět, nebo ne. Mé postoje nevychází pouze z toho, co jsem si odkývala kyvadlem. Pracuji mentálně a s Vesmírnými lidmi, mimozemšťany i s Anděly jsem touto cestou mnohokrát komunikovala a o těchto věcech diskutovala. A na základě toho si vytvořila názor, který jen předávám dál. A´t si s ním každý udělá co uzná za vhodné. Ostatně také doporučuji si vše otestovat.

Potkala jsem mnoho lidí, kterým bez jejich vědomí Vesmírní lidé ovlivnili život. Ať už diamantovou vodou a nebo čipy, které měli v těle. Způsobovalo jim to veliké potíže. Dělali něco jiného, než sami chtěli a cítili. Tohle nepovažuji za bezpodmínečnou lásku. Proto jsem považovala za důležité na tenhle fakt upozornit na svých stránkách. Myslím, že každý z nás, ať je člověkem nebo mimozemšťanem, by měl mít vždycky svobodnou vůli rozhodnout si o svém životě, postojích i názorech. Jen tak se můžeme dál vyvíjet podle sebe a své vůle.

Ani k lásce by se nikdo neměl nutit násilím. A to právě podle mne Vesmírní lidé nechápou. Oni došli k nějakému přesvědčení a rozhodli se ho naordinovat i ostatním a to za každou cenu. Já s tím já nesouhlasím.
A proto ten článek.

Mnoho lidí, právě díky způsobu jejich komunikace, zaměňují mimozemšťany s Anděly. Ale andělé nás nikdy takhle neovlivňují. Vždycky nám nechávají svobodnou vůli. Jen nám ukazují cestu, jak dojít k vlastnímu poznání sami.

Nezatracuji ani Vesmírné lidi ani nikoho jiného. Jen hájím svobodnou vůli každé bytosti. Protože ne násilí, ale svoboda je podle mého jediná možná cesta k vývoji a poznání.
 

« Zpět