Články

Očkování proti chřipce

... a co všechno má společného se zvířaty, vegetariánstvím, reklamou farmaceutického průmyslu a obyčejným člověkem. více »

Materiál převzat z medicínsko informačního revue ORIZZONTI

Na celém světě existují miliony dětí, obětí "terapií" na bázi psychofarmak, které mění jejich chování a přivádí je na cestu kriminality, drog a sebevraždy. Všechny tyto léky výzkumníci ověřili a shledali pro člověka "neškodnými" v pokusech na zvířatech. více »

Mimozemšťané

Převzato ze serveru www.deepend.cz

Indie by mohla být první velmocí, která oficiálně oznámí své mimozemské kontakty. Experti na UFO a mimozemský život vědí, že všech pět atomových velmocí už poměrně dlouho udržuje kontakt s bytostmi od jiných hvězd. více »

Kosmická energie versus aura

Miroslav Provod sen. + jun.
V době, kdy Aristoteles obeznámil svět fyziky s novým pojmem „éter“, byl tento fenomén již několik tisíciletí využíván. Éter je součástí energie, která v každé kultuře měla své pojmenování. Taoisté ji nazývali „čchi“, Babyloňané „ti“, Indové „Ódžas“, Japonci „rei ki“, Hebrejci „rauch“, Tibeťané „šugs rlung“, védské náboženství „prána“. více »

Paula Demers: Železná hora: smyšlenka nebo zrada?

V roce 1961 Kennedyho administrativa nařídila vypracovat "přísně tajnou" studii, jejímž cílem bylo zjistit, jakým problémům by musely Spojené státy čelit, kdyby svět přešel z válečné éry do zlatého věku míru. Jinými slovy, zjistit, jak přivést Ameriku do Nového světového řádu. Do roku 1963 byla vybrána skupina specialistů. více »

Zemi za 24 let těsně mine velký asteroid

Vesmírné těleso označované jako 2004 MN 4 se v pátek 13. dubna 2029 těsně přiblíží Zemi. Naši planetu mine ve vzdálenosti 36350 kilometrů (to je desetina vzdálenosti Měsíce od Země). více »

Rozhovor s Tetou Kateřinou

Rozhovor s Jaroslavem Duškem

Vzhled potravin může mít spojitost s jejich vlivem na naše zdraví

Úžasný pohled do minulosti civilizací byl potvrzený moderní vědou o výživě. Ukazuje se, že to, co bylo jednou nazvané "Doktrína znamení", bylo neuvěřitelně správné. Potvrzuje se, že každá potrava má vzhled, kterým se podobá tělesnému orgánu nebo má psychologickou funkci a tento vzor se chová jako signál nebo znamení, jaký užitek z potravy má konzument. více »

Celý článek [pdf, 87.41kB]

Klub Sisyfos a snahy o omezování akademické svobody

Autor: Ing. Dora Assenza, Ph.D.

V období od července do září 2007 obdrželi rektor Univerzity Palackého v Olomouci, vedení Pedagogické fakulty UP a Ministerstvo školství ČR informace formou emailů a prostřednictvím médií, podle kterých se na UP propagují "iracionální metody" a "okultní pavědy". více »

Celý článek ZDE [doc, 167.00kB]

Látky v potravinách

autor: Vít Syrový
Přídatné látky v potravinářství


Následující poznatky jsou určeny hlavně těm, kterým není lhostejné, co jedí a chtějí omezovat množství látek, které nejsou přirozeného původu a jejichž příjem může způsobovat i nemalé zdravotní problémy, o čemž se dnes lze dozvědět z mnohých publikací. více »