Jak u mne probíhaly kurzy

Co to je Reiki

Nejvyšší sféra
"Existuje sjednocené pole energií, naprosto vyvážené, stojící ve střídavém vztahu samo se sebou. Pole čisté inteligence, které samo ze sebe zrozuje všechny síly a veškerou materii universa, to znamená veškerou hmotu vesmíru, a tím tvoří základ veškerého bytí." více »

Můj pohled

Proč je dobré naučit se pracovat s energií
Každý z nás potřebuje ke svému životu především dostatek energie. Není možné, abychom byli zdraví a psychicky v pohodě, když jsme energeticky vyčerpaní. Tohle ví většina léčitelů a proto také obvykle s energií pracují. Je ale velmi důležité, aby oni sami dovedli se svou vlastní energií dobře zacházet. více »

Jak u mne probíhají kurzy a jednotlivé stupně Reiki

Průběh kurzu Reiki
U každého Mistra probíhá kurz trošku jinak, podle toho, co považuje za důležité. Mohu Vám tedy popsat pouze jak takový kurz vypadá u mne.
Do jednoho kurzu přijímám omezený počet účastníků (maximální počet je 12 lidí). Zasvěcení ale provádím jednotlivě. Tedy s každým o samotě. více »

Něco navíc

Zvyšování úrovně vědomí
Reiki ovšem není jenom o léčení. Po zasvěcení do jednotlivých stupňů se reikistovi zvýší jeho intuice, lépe mu docházejí souvislosti a často znovu přerovnává své životní hodnoty, stává se vyrovnanějším a klidnějším. více »

Pozice Reiki

Video celkového ošetření Reiki najdete zde.

Jde pouze o zrychlenou ukázku postupu celkového ošetření Reiki. Každou jednotlivou pozici je třeba držet 3.5 minut.

O změnách po zasvěcení do Reiki

Pokud člověk vědomě nastoupí na duchovní cestu, odehraje se v něm obrovská vnitřní změna. Všimla jsem si toho především na svých kurzech Reiki. Lidé se zastaví a začínají si uvědomovat sami sebe, i smysl své existence tady na Zemi a s postupem času jim stále dochází více a více souvislostí. více »

Další důležité informace o energii a práci s ní

Zde najdete spoustu informací o čakrách, auře, a také vysvětlený rozdíl mezi energií osobní a univerzální:
Další důležité informace o energii a práci s ní

Pokud hledáte další možnosti, co všechno se po zasvěcení s energií Reiki dá dělat, jste srdečně zváni na seminář Energie a její možnosti.

Zásady práce s Reiki

- Reiki má člověk hlavně pro sebe!
- druhým vždy s jejich souhlasem. Vždy je třeba dodržet zákon zachování svobodné vůle více »

Principy tradičního Reiki podle Dr.Usui

Dr. Usui byl zakladatel metody léčení pomocí Reiki. Cítil potřebu odhalit jednotlivé cesty k samoléčbě. Jsou to zásady, principy, které prohloubí chápání souvislostí našeho života a přivedou nás k větší zodpovědnosti za jeho další vývoj. Podstatu viděl v tom, že nemoc vzniká z disharmonie mezi univerzální a individuální lidskou podstatou. více »

Ceny

Seminář vede: Kateřina Pokorná

Reiki 1. stupeň: 1.700,- Kč
Reiki 2. stupeň: 2.200,- Kč
Reiki 3. stupeň: 5.000,- Kč
Reiki 4. stupně - idividuálně

Proč se za Reiki platí?

Dotaz: více »

Co se děje při zasvěcení do Reiki?

Dotaz: více »

Byl jsem před Reiki varován, může mi ublížit?

Najdou se lidi, kteří se Reiki bojí a nebo před ním varují. Myslím, že to je proto, že se o Reiki a jeho podstatě málo ví a to, co se píše na různých webech bývají často naprosté nesmysly. A to čem člověk nerozumí, toho se také i bojí. Ale ve vesmíru je vše logické.

Jde o to, že abychom mohli pracovat s univerzální energií, potřebujeme, aby námi, tedy naším tělem, mohla procházet.Ale díky tomu, že tady na Zemi žijeme v nižších vibracích, než má tato energie, naše tělo se těmto nižším vibracím přizpůsobuje. Naše tělo se skládá z atomů. Každý atom se skládá z jádra, okolo kterého obíhají určitou rychlostí elektrony.A právě rychlost jejich obíhání nazýváme vibrací. Naše fyzické tělo má tedy vibrace nižší (elektorny obíhají rychleji), než je tomu u té nejvyšší univerzální energie. Když ted potřebujeme, aby tato energie mohla procházet naším tělem, je třeba zpomalit ony vibrace našeho fyzického těla tak, aby jim tahle energie o vyšších (pomalejších) vibracích mohla procházet. A to se právě odehrává při zasvěcení do Reiki. Přizpůsobují se vibrace našeho fyzického těla tak, aby jimi mohla Reiki procházet. Není to nic nepřirozeného ani nebezpečného. Například každé malé dítě zhruba do pěti let, než se přizpůsobí vibracím Země, má vibrace svého těla pomalejší. Takže jeho tělo je průchozí pro Reiki. Takže u dospělých se zasvěcením vibrace těla prostě jen vrátí tam, kde původně byly, když jsme se narodili.
Potíže, které někteří pociťují po zasvěcení do prvního stupně jsou o tom, že lidé v sobě mají za život nastřádané různé energetické bloky. Po zasvěcení dojde k jejich postupnému odblokovávání.Takže přechodně se mohou projevit, když naše tělo opouštějí. Jde vlastně pouze o čištění těchto bloků. Ale pokud zasvěcení proběhne tak, jak má, jde vždy o potíže přechodné. Zasvěcení do Reiki není nic nelogického ani tajemného. Jde v podstatě o přesný " technologický postup", při kterém se přizpůsobí vibrace fyzického těla tak, aby jimi mohla univerzální energie procházet. Tohle by vždy každý " mistr" měl svému žáku při prvním stupni vysvětlit a objasnit.
Každý další stupeň pak zpomaluje vibrace fyzického těla o trochu více, takže se procházející proud Reiki zvětšuje.

Takže Reiki nás naopak vrací do přirozenějšího stavu našich vibrací, než ve kterém se pak ocitáme v průběhu života. Dokáže odstraňovat nabalené energetické bloky, které za život nasbíráme.

Reiki a rakovina

Dotaz: více »

Jsem po Reiki unavená

Dotaz: více »

Děti a Reiki

Dotaz: více »

Reiki a léky

Dotaz: více »

Lidi mi ubírají energii

Dotaz: více »