Shamballa 1024

Co je Shamballa

Jde o léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. 4. stupeň je Mistrovským stupněm.
První dva stupně se provádějí najednou, tedy jsou společné, a obsahují 512 symbolů. Je možné přijmout ještě dalších 512 symbolů pro zvířata.
Symboly se předávají telepaticky během zasvěcení Mistrem učitelem Shambally 1024 do aury žáka. více »

Můj postoj k Shamballe

Shamballa dokáže propojit vnímání naší existence na všech vědomých i nevědomých úrovních. Představte si, jakoby se budoucnost i minulost propojila dohromady do jednoho vědomí.

Shamballa 1024 je určena pro ty, kteří již započali práci na sobě, mají jisté zkušenosti s energií Reiki a vědomě spolupracují při vzestupu. Nebuďte tedy překvapení, že při samotném zasvěcení ani po něm už Vás Mistr "nevodí za ručičku", ale veškerá zodpovědnost je jen a pouze na Vás.

Energie Shambally je energií rovnováhy. Proto nám bylo umožněno přijímat ji pomocí zasvěcení až v této době transformace. A to pro to, že tato energie by v budoucnu, po napojení na vyšší energii, měla být na Zemi tou hlavní energií. Vše, co se nyní na Zemi děje, má na svědomí právě tato nově příchozí energie. V první řadě vše, co není v rovnováze, do rovnováhy dostává. Což nemusí vždy být pro nás příjemné. To, co není v rovnováze z našeho života odchází, aby to uvolnilo místo tomu, co v rovnováze bude. více »

Jak probíhají kurzy Shambally

1. a 2. stupeň Shambally
se provádí obvykle najednou, tedy během jednoho zasvěcení. Kurz trvá asi 2 a půl hodiny, kde žákům předám veškeré dostupné informace o Shamballe a o tom, jak s ní pracovat a podstoupí zasvěcení do prvních dvou stupňů, při kterém je jim předáno 520 symbolů, se kterými pak bude schopen pracovat na sobě, nebo na druhých. Při zasvěcení je možné také předat specielní symboly určené pro léčení zvířat. více »

Meditace a cvičení k Shamballe

Meditace rovnováhy

Tuto meditaci je vhodné provádět v sedě se zavřenýma očima.

Nejprve se soustřeďte na místo, které vnímáte jako centrum vašeho těla. Představte si jej jako malou kuličku někde v oblasti hrudníku. Toto místo je váš dokonalý střed. Do něj je třeba soustředit veškerou potřebnou rovnováhu tak, abyste se cítili v dokonalé harmonii sami se sebou i s planetou, na které žijete. více »

Další možnosti práce se Shamballou

Pokud hledáte další možnosti, co všechno se potom se Shamballou dá dělat, jste srdečně zváni na seminář Energie a její možnosti.

Dotazy

Dotaz:
Hezký den jsem po prvním kurzu Reiki,zajímá mě Shamballa a ráda bych do ní pronikla, můžete mi poradit, někde jsem se dočetla že Shamballa může ublížit, že má spoustu cestiček a když s tím neumíš tak je zle. já myslela že to je kladná energie a nikam kam by ti to uškodilo tě nepustí? Díky. více »

Vaše postřehy a dojmy

P:
Ahoj, tak píšu dojmy ještě zčerstva.
Doufám, že tě to nebude obtěžovat ale předpokládám, že zpětnou vazbu oceníš. Mám ji sám rád. více »