Ověřování informací

Kineziologický test

Nazývám ho také testem svalovým a dokáže ho zvládnout bez tréninku každý z vás. Musíte na to však být dva. Jeden kdo testuje a ten, na kterém se bude testovat. Naše svaly jsou ovládány naším podvědomím. Na úrovni podvědomí není možné lhát. To lze jen vědomě.
Korunní čakrou každý z nás může přijímat informace z té nejvyší informační sféry. Jde jen o to, jak je "přečíst", aniž by nám náš mozek do toho mluvil. Je proto možné zeptat se skrze svaly svého podvědomí.

Funguje to na každém, ale vhodné je vybrat si silného jedince, pokud chceme jasný důkaz.

1) Vyzkouším sílu osoby, se kterou chci provést test. A to tak, že on vodorovně upaží svou silnější ruku a já svou jednou napjatou ruku položím dlaní hned za jeho zápěstí a pokusím se jeho ruku přetlačit směrem dolů. Testovaný tlačí maximální silou proti mně - tedy směrem nahoru. Pokud jsem silnější a ruku v této fázi přetlačím, nevdí, stačí, když si potřebnou sílu k přetlačení zapamatuji. A nebo tlačím jen dvěma prsty.

2)Poté oba připažíme. V duchu nebo nahlas přesně položím otázku, na kterou je jasně možná odpověď buď ano nebo ne. Např.: Je pro mé zdraví vhodná tato potravina? Je ta a ta informace pravdivá...ap. Pokud bych měla sama tendenci se "podvádět", pak je možné napsat odpovědi na lístečky, zamíchat a aniž budu vědět, na kterém je co napsáno, ptát se, zda zde je pravdivá odpověď.

3)Po položení otázky musím jasně určit, co bude odpověď ano a co ne. Např.: Pokud je pro mé zdraví vhodná potravina bílý cukr, budeš mít stejnou sílu jako prve. Pokud ne, sílu mít nebudeš. Nebo: Pokud je na tomto lístečku pravdivá odpověď, budeš mít stejnou sílu jako prve. Pokud ne, sílu mít nebudeš. (I tohle určení mohu říkat pouze v duchu.)

4)Poté znovu zatlačím na ruku testovaného. Pokud bude odpověď ta, kterou jsem určila jako odpověď, při které nebude mít sílu, ruku neudrží ani sebelépe trénovaný silák.

Podle mých zkušeností to funguje asi u 95% lidí. Těch pět procent jsou jedinci, kteří mají v sobě nějaký větší energetický blok. Těm doporučuji zajít ke kineziologovi, protože tohle je možné odblokovat. Vytvoření takového bloku ale trvá nějaký čas. Proto je dobré najít si někoho (nejlépe několik takových), u koho si ověříte na jednoduchých otázkách, že skutečně spolehlivě "funguje". S ním pak můžete kdykoli testovat cokoli. Funguje to znamenitě a ptát se můžete na veškeré informace, které již jsou dány. Takže není to na věštění! Ale na potvrzování již hotových informací.
 

« Zpět