Ověřování informací

Proč ověřovat informace a jak to funguje

Z časopisů, knih, i netu k nám přichází spousta informací, možností kurzů, léčitelů, léčebných prostředků. Ne všechny jsou ale právě pro Vás vhodné. Proto vřele doporučuji, osvojit si některou techniku, kterou je možné si potřebné informace ověřit. Ušetříte spoustu času, nepříjemností i peněz.

I to, na co se "nedá sáhnout" se ověřit dá. Všem nám přichází z nejvyšší informační sféry spousta informací prostřednictvím energie, kterou přijímáme 7. korunní čakrou.
Tato energie obsahuje v sobě veškeré informace vesmíru. Stačí jen přijít na to, jak se k nim dostat, aniž by nám do toho zasahoval náš mozek a vnucoval nám svoje názory.

Tyto techniky nejsou na věštění! Kyvadlem nebo kineziologickým testem se dají ověřit pouze informace, které už jsou dané a hotové a nelze si je ověřit jinak.
Budoucnost si totiž můžeme měnit každým okamžikem a každou svou myšlenkou. Pokud stojíte o věštění budoucnosti, navštivte kartáře. Ten Vám nabídne její možné varianty. Ale pokud jde o ověřování informací, odpovědi jsou již dané a jednoznačné.
 

« Zpět