Jak komunikovat s anděly

Každodenní komunikace

Anděl je s vámi stále. Má na starosti jen vás a jeho jedinou starostí je dovést vás k pochopení souvislostí a na tu vaši správnou cestu.

Ale představte si chvilku situaci, že vy byste stejně jako on měli někoho takto svěřeného. Byl by vaší jedinou pracovní náplní a vy vidíte, jak se trápí, cítí se sám, je nešťastný a vy přitom jste stále s ním a chcete mu pomoci, ale on si vás vůbec nevšímá.
Vaši pomoc nechce. Takhle se často cítí váš anděl, pokud ho nezavoláte a o pomoc ho nepožádáte. Co byste pak dělali vy? Mohli byste se přetrhnout, abyste dokázali, že jste pro druhého co platní. Je to tak? A stejně reagují i oni, když si jich konečně začnete všímat aprosit je o pomoc.

Vůbec je nemusíte vidět. Stačí, když je v duchu budete žádat třeba i o maličkosti.A uvidíte, jaké zázraky dokážou. Nestyďte se je poprosit třeba o místo na parkovišti. Ale včas-oni musí mít chvilku na to, aby to mohli pro vás zařídit. Nebo je poproste, ať nemusíte stát frontu na poště ap. Můžete je samozřejmě žádat i o větší věci. Mohou vám pomoci najít pro vás vhodného partnera, práci atd...

Čím více trápení právě máte, tím víc andělů kolem vás a pro vás tady je. Jen je o pomoc požádat. A největší zázraky se dějí, když svého anděla požádáte, aby pomohl někomu jinému. To dokáží i zachránit život! A nebojte se, že v tu chvíli na vás žádný nezbyde. Andělé dokážou být i na více místech najednou.
 

« Zpět