Vyšší Já

S kým se to vlastně stále dohaduji?

Každý člověk slyší uvnitř sebe hlasy. A ten, který dojde jisté duchovní úrovně, se setká s tím, že si je začne začne uvědomovat. Nikdy se vám nestalo, že byste si mluvili sami pro sebe? A nikdy se vám nestalo, že byste se sami se sebou začli dohadovat nebo hádat? Sám se sebou? není to zvláštní?
Buďte v klidu. Nejde o schizofrenii. Vzpomeňte si, že všichni velcí mystikové slyšeli hlasy (Ježíš, Gándhí, Budha...)Je to zkrátka takové to tvé vedení shora. Velice často se stává, že tyhle hlasy lidé prostě ignorují a neuvědomují si, že jde o jejich vyšší vedení.

V takovém případě takové vyšší vedení na sebe musí upozornit razantněji.Protože už nastal čas, abyste ho vnímat začali. Někdo může slyšet nepříjemné útoky na svou osobu, může slyšet i nadávky. Ale cílem toho je, aby si člověk uvědomil,že nastal čas na vědomou komunikaci se svým vyšším já.

Jakmile se totiž člověk uklidní a projeví beze strachu vůli se svým vyšším já spolupracovat, pak mu nejen porozumí, ale může díky tomu udělat obrovský kus práce sám na sobě.Potom může dojít k báječnému a přímému vedení shora. Je to vaše vyšší bytost, která přesně ví, co je pro vás právě nejlepší na Vaší duchovní cestě podstoupit. A společně s ní pak můžete udělat obrovské pokroky.
 

« Zpět