Vyvolávání duchů

Proč nedoporučuji vyvolávat duchy

Vyvolávání duchů je velice nebezpečná záležitost. Zvlášť pokud nemáme o tom všem a zvlášť jejich světě a hierarchii dostatek informací. Řešila jsem ve své praxi už nejeden případ, kdy si na sebe takhle holky přitáhly pořádný problém.

Většinou totiž s lidmi komunikují ty nejnižší duchovní bytosti, které se vydávají za jiné. A to ať si zavoláte kohokoli. A často pak také s těmi, kdo je vyvolávají zůstávají a způsobují jim problémy nebo je zavedou na špatnou cestu.
Dokáží vám nějakým nesmyslem, že vědí více nežli vy a pak už vám budou jen vesele lhát a budou z vás mít velkou legraci. A onen člověk to vůbec nepozná. To v tom lepším případě. V tom horším může člověka takový přivolaný duch ohrožovat na zdraví nebo nutit k sebevraždě. Už jsem zažila noční telefonát typu: "Prosím Vás pomozte nám. Vyvolávali jsme na intru duchy a marcelu teď někdo škrtí a vytahujou se tady samy šuplíky."

Já sama nekomunikuji s duchy, pouze s vyššími duchovními bytostmi, které znám a vím co od nich očekávat. Také bezpečně rozeznám, pokud se tam vmísí někdo jiný a vím, jak se chránit. To vše je velmi důležité. Pokud se o to opravdu zajímáte, doporučuji především přečíst si "Knihu duchů" od Alana Kardaca, tam se dozvíte víc. A nebo navštívit můj kurz Mentálních technik. Ale rozhodně bych doporučila naučit se spíše komunikovat s anděly.
 

« Zpět