Erotické horoskopy - muži

Muž v Rybách "Jako zvířata v lese"

Kdo to vlastně je, ten muž v Rybách? Vnímavý milenec, nebo hrubián? Zde na to neodpovíme, řekněme jen tolik: leckterá žena se bude divit, jak si tento zdvořilý a kultivovaný pán náhle počíná v ložnici.
Představme si, jak ho chtíč vyžene z domu. V oněch zařízeních, kde kypí život a kde se dojednávají schůzky na noc, se objevuje zřídka. To je pro něj moc namáhavé. Kromě toho nehledá jakoukoliv ženu, nýbrž ženu s inteligencí a se vším, co si pod pojmem "ženskost" představuje: oddanou, přítulnou - ale přitom "slušné děvče". Když se nedá nic dělat, také to přežije a pak jde prostě spát sám. Pornem ostatně pohrdá a sebeukájení je pod jeho úroveň. Je toho názoru, že na uspokojení chtíče jsou ženy.

Většinou navštíví některou přítelkyni, doufaje, že tam přenocuje - vlastně to přímo předpokládá, když už ho pustila k sobě do bytu. Po krátkém popovídání by mohlo být těch úvodů dost, a tak jde rychle k věci. Buď se prostě svlékne, v ložnici odestele a bez okolků ji tam zavede, anebo jí líbá a hned také svléká. Tisíckrát mu může říkat "Dnes ne" nebo cokoliv jiného, co ženy v takové situaci ještě napadá, on to ignoruje, protože vychází z toho, že má stejnou chuť jako on. Ženy sice někdy dělají drahoty, ale v podstatě chtějí jen to jedno! Kromě toho nemá rád moc řečí. Je toho názoru, že zvířata v lese kolem toho taky nedělají žádný tyátr, ani o tom nediskutují... Chce-li on nějakou ženu, má chtít i ona. Není-li přání muže v Rybách respektováno a splněno, reaguje uraženě. Vztekle zamíří k východu. Ale to by se mu nemělo dělat, protože sex s mužem s Rybách může být velice vzrušující. Nejlíp ho vychutnáme, když bude jako čínské jídlo - totiž sladkokyselý.

Muž v Rybách určitě nesáhne k násilnostem, ale počíná si cílevědomě. A koneckonců ví, jak v ženě probudit žádost. Její erogenní zóny najde rychle. S požitkem pátrá po jejích tvarech, laská teplá ňadra pod pulovrem; a vychutnává dlouhé hluboké polibky se zavřenýma očima. Rád se i sám nechává hýčkat, přičemž se mu líbí, když je žena tak trochu pokorná. Má mu šeptat do ucha hezká slůvka, jazyk ponořit do jeho citlivého ucha, a co má zvlášť rád: když ho zuje, svlékne mu ponožky a hladí ho na chodidlech.
Když jeho rozkoš dospěje k vrcholu, bývá muž v Rybách vášnivý, téměř živočišný. Nečeká, až bude tak daleko i ona, ale prostě si ji vezme, něžnosti přijdou až potom. Miluje ji v každé poloze - zepředu, zezadu, na boku, přičemž pozice častěji mění. Jeho zvláště oblíbený způsob je v sedě, tvářemi k sobě. Miluje ji energicky, pravidelnými pohyby. Přes jeho velké vzrušení se člověk musí divit, jak je vytrvalý. Cítí-li její rozkoš, zmocní se ho pocit štěstí (bez ohledu na to, jakými prostředky tohoto stavu dosáhl), neboť je to přesně to, co si skutečně přál: být s ní jedno tělo, společně s ní vychutnávat rozkoš jako krásný a příjemný zážitek.

Muž v Rybách si potrpí víc na zralé, zkušené ženy než na mladé dívky. Je mu jedno, zda má partnerka bezvadnou postavu. On hledá v každé ženě jemnost a ženskost, ale také mateřskost a sílu. Muž v Rybách má proto sklon k tajným schůzkám nebo k románkům s provdanými ženami. On sám sice při milostné hře většinou hraje aktivní roli, sní však o něčem docela jiném. Jeho sny se často točí kolem silné ženy, která na něm chce ošklivé a choulostivé věci. S požitkem jí vyhoví a nechá se pokořit. Pokud by mohl svou fantazii opravdu uskutečnit, vzniká nebezpečí, že by vyžadoval rozkoš z bolesti, že by byl posedlý sexem bez zábran. To, že muž v Rybách v sobě nosí tuto touhu - stejně jako mnozí jiní -, ještě neznamená, že ji chce za každou cenu uskutečnit. Především se chce milovat, jako muž a žena... nebo spíš jako zvířata?
 

« Zpět