Erotické horoskopy - muži

Muž v Vodnáři "Smělý chlap bez vůdcovských ambicí"

Představme si romantický obraz. Jmenuje se "Hra vln" a zobrazuje spokojeného boha moře, obklopeného vodními vílami. Odpovídá to totiž docela dobře Vodnářově erotickému naladění, rád to provádí v chladném či teplém mokrém prostředí.
Od prvního setkání je to hra: se slovy, s komplimenty, později s jeho rukama a prsty, neboť žádný z jeho pohybů není soustředěn přímo na celek. Pro Vodnáře jsou všechny ty opičky kolem důležitější než sám milostný akt, v jistém smyslu dává přednost předehře před zbytkem opery. Rád odsouvá rozhodující okamžik a raději si vymýšlí něco jiného. Tak se může stát, že pravý okamžik propase.

Žena pro něj není objektem sexu. Jeho pohled se neredukuje jen na ženino poprsí a zadeček. Nejdřív chce poznat její nitro, duši, přičemž si počíná pomalu a šetrně. Člověk si to musí představit jako v napínavém filmu. Scénu za scénou to spěje k vyvrcholení. Některé ženě připadá pomalý, zvláště když je přesvědčená o tom, že muž si musí počínat jako skutečný chlap, aby dal najevo, že se o ni vážně uchází. U Vodnáře to prostě probíhá jinak. S ním partnerka prožívá hrátky vln a nechá se hnát a unášet bez cíle a bez námahy.
Vodnář jde jen málokdy se ženou do postele hned první večer. Pokud ji ale jaksepatří poznal, najde pro sebe a pro ni hezké místo rozkoše, kde milostný akt správně inscenoval. Může to být v nějakém romantickém hotelu mimo město nebo o prodlouženém víkendu na jeho chatě.

Postel je pro Vodnáře jako velká dobrodružná louka s nesčetnými možnostmi. Tou nejkrásnější hračkou je žena, Neobejde se to bez dlouhé předehry, při níž zkoumá tělo své milované rukama, nosem i ústy. Její tělo si takříkajíc dobývá něžnůstkami. Často je hledáním nových nápadů sám tak vzrušen, že ztrácí souvislost. Snadno se nechá odpoutat jiným hezkým detailem jejího těla nebo jejíma něžnýma rukama, které se ho dotýkají, takže pozbývá orientace a už neví, co si počít. Je na ní, aby ho jemně sváděla, aby usměrňovala jeho ruce na místa, kde se jí to líbí, anebo aby byla sama aktivní. Vodnáře lze dovést k čemukoli, ale s taktem - je třeba skutečného umění svádět, v tom pravém smyslu slova.

Vodnář má rád, když se žena jemně svým tělem otírá o jeho tělo. Vzrušuje ho, když si hraje s jeho vlasy a hladí ho po šíji. Skutečné erogenní zóny však má na chodidlech, na lýtkách a pod koleny. Chce-li ho žena vlákat do postele, například během příjemného večera doma, měla by si jeho nohy položit na klín a pomalu mu masírovat chodidla a pod nohavicemi mu hladit lýtka a kotníky. Nebude trvat dlouho, a...

Při milostném aktu má rád polohu, kdy se žena této partie jeho těla dotýká, například takto: on ji miluje vestoje a ona ho objímá nohama tak, že se chodidly opírá o jeho podkolení a lýtka. Anebo také klečí na posteli a chodidly se dotýká jeho nohou, zatímco on ji miluje zezadu. Vodnář má vůbec rád drobné rychlé pohyby střídané s pomalejšími a jdoucími do větší hloubky. Často však také hraje špičkou svého údu a dráždí ji.

Jinak Vodnář nedává přednost žádné určité poloze, zato až příliš rád experimentuje. Sex musí být proměnlivý, stále stejná poloha a stejný průběh ho nudí. Proto také lačně čítá knihy o sexu a erotice. V rámci jeho experimentálního zájmu mohou vypadat některé variace při milostné hře velmi komplikovaně. Rozhodně však nebude svou milovanou přemlouvat k akrobatickým výkonům - a když už, předem to s ní projedná a získá si její souhlas. Sex s Vodnářem je jako cirkus bez čísel s šelmami.
 

« Zpět