Erotické horoskopy - muži

Muž v Kozorohu "O pohodlí monogamie"

Kozoroh potřebuje stálou partnerku, jinak se nedokáže milovat. Nemá-li právě přítelkyni, sex pro něj pro prostě neexistuje, a pokud by od ní byl delší čas vzdálen, je obvykle věrný. Kozoroh svou partnerku miluje se vším všudy , vzrušuje ho jenom její tělo, vůči půvabům jiných žen je imunní.
Je naprosto monogamní a trvá na tom. Nechová se vždy jako svůdce, spíš bývá pasivní. Kdyby tu a tam neuplatnil svůj šarm, snad by žádnou ženu ani nenapadlo ho oslovit. Jakmile však dojde k prvnímu kontaktu, uvolní se. Pak se už docela rád nechá okouzlovat a svádět. Není to typ, který by hledal dobrodružství a v mladých letech putoval z postele do postele, má totiž v hlavě ideál a na tu, která tomu ideálu odpovídá, čeká tak dlouho, že se o něm až říká, že mu to pozdě zapaluje. Kdyby potkal ideální ženu odpovídající jeho srdci, vrhne se s ní nejspíš ještě téže noci do víru erotiky.
Muž Kozoroh však nemívá rád ženy, s nimiž se hraje lehce. Jeho partnerka by měla být inteligentní, štíhlá, sportovní a měla by oplývat šarmem. Většinou ho lze vidět s nenucenými ženami, ale v podstatě ho fascinuje bytost, vyzařující smyslnost a erotiku. Má-li chuť, dovede si počínat rychle, neboť mozek mu jasně říká, že je třeba uspokojit momentální potřebu. Když má člověk hlad, musí přece jíst, že? Moc řečí nenadělá, prostě ji ve vhodné chvíli zavede do ložnice, zuje se, políbí ji a obejme, a to by na úvod už vlastně mělo stačit.
Předehra odpadá, ledaže by mu partnerka naznačila, že o ni stojí. Ne že by nebyl něžný, ale vychází z toho, že ona je ve stejném stadiu vzrušení jako on. Po chuti následuje spojení, proč tedy všechno protahovat? Muž Kozoroh totiž nechápe sex jako hru, která může být plná fantazie a taktizování, ale dívá se na něj spíš z praktické stránky. Může se stát, že si během milostného aktu nechá ponožky, aby ho nestudily nohy. Záleží na partnerce, neboť Kozoroh se dá ovlivnit. Může mu například předvést, jak lze partnera rozvášnit, protože on o tom většinou nemá tušení.
K erogenním zónám muže v Kozorohu patří krk, pokožka u vlasů, hruď, hýždě a samozřejmě i ta "nejdůležitější partie" . Sténá rozkoší, ucítí-li ženin jazyk na uchu, na krku, zatímco její prsty si mu pohrávají s vlasy. Když ho partnerka hladí po hrudi, může klidně přitlačit, také v podpaží to má rád. Pak by měla pomalu pokračovat přes břicho dolů ke vzrušenému pohlaví, a jemným hlazením a polibky ho naprosto vyvést z míry (možná je to to jediné, co Kozoroha dokáže z míry vůbec vyvést). Pak se rychle dostane do varu a brzy chce být v ní, nejraději zezadu vestoje, zatímco ona před ním klečí na posteli. Jeho nejoblíbenější polohou je ta, kdy ona na něm sedí a on se téměř nemusí pohybovat. Tak může vychutnávat rozkoš v naprosté relaxaci. Muž Kozoroh dokáže být velice vytrvalý. Pohybuje se pomalu, ale s plnou silou, tu a tam se zdá, jako by jeho milování bylo živočišné, ale nikdy mu nechybí něha. Chvíle, kdy je v partnerce, vychutnává, a jestliže vycítí, že i pro ni je to stejná rozkoš, bude své milované stále šeptat do ucha, jaké je to s ní krásné.
 

« Zpět