Erotické horoskopy - muži

Muž ve Střelci "Lovec rozkoše"

"Není-li tu ta, kterou máš rád, měj rád tu, která zde je." Podle tohoto pořekadla žije a miluje muž Střelec. A kromě toho prostě touží po všech ženách. Uchází se o ně zcela starosvětsky. Milostný akt sám pro něj znamená méně než předcházející ceremoniál. Jako Střelec má rád lov. A v tom se opravu vyzná, instinkt mu řekne, jak tu, po které touží, nejlíp polapit.
I když to není snadné, žena by se neměla hned vzdávat, jakmile zpozoruje, že on, ozbrojen šarmem, jí je na stopě. Měla by se dělat vzácnou, nechat se nakrátko chytit a opět prchnout. Čím obtížněji se divoká zvěř chytá, tím líp to chutná...

Jestliže muž Střelec nějakou ženu již vlákal do své ložnice, počíná si s ní jako s labužnickou večeří, a to se vším, co k tomu patří. U něho nelze mluvit o něžné předehře, spíš z ní mlsá, sousto tu, sousto tam. Rád ji svléká pomalu, kousek po kousku. Hraje si s jejími vlasy, kousne ji do ucha, dlouho se zabývá jejími ústy a prsty, olizuje jí pleť, aby ji ochutnal. Měla by nechat se sebou dělat cokoli, neboť muž Střelec chce ženu nejdříve prozkoumat rukama i jazykem, ještě víc podnítit svou chuť, až se nakonec nasytí.

Střelcova předehra je jako aperitiv, na němž si člověk pochutnává, zatímco ještě čeká na následující hody. Když partnerku vzrušuje, projevuje se jako mistr techniky jazyka a hry prstů. Jeho polibky jí pronikají, dovede ji rozvášnit jako nikdo jiný. Střelec kromě toho bezvadně ovládá erotickou masáž. Ví přesně, kde má partnerka erogenní zóny (má v tomto ohledu také bohatou zkušenost) a věnuje jim hodně času.

Někdy se Střelec soustřeďuje na určitou část těla své partnerky, protože ho prostě fascinuje. Mohl by to být zadeček nebo ňadra. Má ostatně rád, když si během milostného aktu ponechá punčochy. Zatímco si ji rozkošnicky bere, dlaněmi hladí jemnou tkaninu, pod níž pulzuje teplá pleť. Tato částečně zakrytá, nicméně tušená partie ho nesmírně vzrušuje. Dává mu to pocit, že partnerku vlastní, ale přece jen ne docela.

Většinu času věnuje Střelec tomu, aby partnerku vzrušoval a laskal, ale také má rád, když je občas i ona trochu aktivní. Jeho nejcitlivějšími partiemi jsou krk a hruď. Líbí se mu, když ho hladí po šíji a potom oběma dlaněmi pomalu přejíždí po hrudi. Dále by se měla věnovat jeho bokům a stehnům, zejména na jejich vnitřní straně. Když ho v těchto místech hladí a líbá, líbí se mu to až k zešílení. Střelec má celou tuto partii nanejvýš citlivou, na ni by se partnerka měla soustředit především, a aby udržela napětí, měla by mu laskat pohlaví, vzít je do úst a pak opět jemně hladit.

Když Střelec myslí, že už bylo předehry dost, měla by ho partnerka nechat, aby přešel k věci. Vystupňuje své vzrušení k maximu a potřebuje uspokojení. Partnerku miluje pomalými a energickými pohyby, ale měni přitom polohy i místo. Bere si ji, když ona leží pod ním, pak ji opatrně obrátí a miluje ji zezadu. Vezme ji na ruce, přitiskne ji proti stěně a bere si ji vestoje, případně ji položí na zem a celou svou silou na ni dolehne.

Střelec nemá určité schema, podle něhož by se miloval. Cele se přizpůsobí partnerčiným přáním, pro to má jemný cit. Žena, která žije s mužem Střelcem delší dobu, by mohla potvrdit, že má vždycky po ruce nějaké překvapení. V sexu nesmí být nuda, a proto si stále vymýšlí něco nového. Muž Střelec je přístupný čemukoli, co ještě nezná. Rád s partnerkou vyzkouší všechno možné. Dá se s ním zažít sex, který je jednoduchý, napínavý i uspokojivý. Nechat se lovit a polapit Střelcem může přece jen být krásné. Žena se pak může cítit jako královna džungle.
 

« Zpět