Erotické horoskopy - muži

Muž ve Vahách "Tichá voda břehy bere"

Žena by již předem měla vědět, Že se musí sama chopit iniciativy, má-li si s mužem ve Vahách užít tělesných radostí, ale nesmí ho překvapit, i když jeho chladnou erotiku svou fantazii roznítí. Tento muž jde jen zřídka s nějakou ženou do postele ještě týž večer, i kdyby mu popletla hlavu jakkoliv.
A i když svou milenku celé týdny neviděl, zdaleka to ještě neznamená, Že z ní po pozdravu hned strhá šaty, naopak, možná se jí ani nedotkne. Vždy zůstává poněkud zdrženlivý, neboť muž ve Vahách chce být veden, obzvláště do ložnice. Člověk by ani neřekl, že se pod tímto znamením rodí většina gigolů. Ale to jen tak mimochodem.

Chce-li partnerka muže ve Vahách vzrušit, měla by ho hladit nebo masírovat na hlavě. Přitom on konečně vypne, zapomene na své obchody a zcela se odevzdá tělesným příjemnostem. Tato stimulace se klidně může provádět energičtěji, protože něžné dotyky ho znervózňují. Hlavně si však počínat pomalu! Pro muže ve Vahách milostný akt neznamená spěch, nýbrž zážitek. Čím je žena vášnivější, tím více by se měla ovládat. Stačí, když začne a naznačí mu, jakým směrem se dát. Například: Rozhodně by se neměla hned svlékat. Jemu se líbí, když si něco ponechá na sobě. Pak se v určitém momentu zbaví zábran. Třebaže se tomu nechce věřit, muž ve Vahách má živou erotickou fantazii. Je známo, že tichá voda břehy bere. Ženy zná dobře a intuitivně vycítí i jejich nejtajnější přání. Při dlouhé předehře brzy a bezpečně najde její erogenní zóny, zatímco ona relaxuje a vychutnává jeho doteky. Muž ve Vahách dobře ví, co partnerka cítí, když jí zkušeným jazykem putuje po těle. Vůbec je přívrženec orálního sexu.

Při milostné předehře si muž ve Vahách počíná velice něžně a vynalézavě, vulgaritu odmítá. Očekává však, že partnerka své přání vyjeví a nebude projevovat nemístný stud. Na partnerčino přání dokáže být také cílevědomější a energičtější. Pokud jí jeho předehra připadá příliš dlouhá, smí se klidně, ale taktně ujmout vedení. Muž ve Vahách má nejcitlivější místa na dolní části zad. Vzrušuje ho, když mu partnerka probírá obratel za obratlem a pak pomalu přechází na hýždě. Líbí se mu také hravé popleskávání nebo dokonce drobné štípání, klidně to může i trochu bolet.

Hýždě nejenže patří k jeho erogenním zónám, ale sám také rád pozoruje partnerčin zadeček. Nejraději volí takové pozice, při nichž má na ně výhled. Takřka k extázi ho přivádí, když může sledovat vzrušení partnerky, ležící uvolněně na břiše s nohama doširoka roztaženýma. Rád ji také stočí do klubíčka a miluje ji zezadu, zatímco ona má kolena až u ňader. Dává mu to pocit, že ji cele vlastní, současně vnímá její pot, je blíž její rozkoši.

O své fantazii mluví muž ve Vahách jen zřídka. Lze s ním dlouho žít, opravdu ho však člověk nikdy nepozná. Koho by napadlo, že tento muž, s nímž celá léta žije, tajně touží po ženách v uniformě nebo že ho vzrušuje tetované tělo. Většinou se podvolí požadavkům své milované a také dává najevo, že mu to dělá radost. Ale protože to je introvert, nikdy si jeho partner nemůže být stoprocentně jistý. Jaké tajemství se mu skrývá za chmurným čelem, to se lze jen stěží dohadovat. Někdy je to touha po přísné a krásné ženě, která je dokonalá a všemi mastmi mazaná vůdkyně. Jako přísná paní mu nařídí, co má dělat. Sama s ním provádí věci, jež ho překvapují, ale líbí se mu. Muž ve Vahách si také často přeje vztah v trojúhelníku, zvláště když jeho city k partnerce nejsou příliš hluboké. Již od puberty si tajně přeje vztah v trojúhelníku, zvláště když jeho city k partnerce nejsou příliš hluboké. Již od puberty si tajně přeje dovádět v posteli se dvěma ženami. Pokud by to nemohl uskutečnit, spokojil by se s velkým zrcadlem, v němž by mohl sledovat sebe i ji. To by mu zprostředkovalo iluzi, že se jich na aktu podílí víc.
 

« Zpět