Erotické horoskopy - muži

Muž v Panně "Džentlmen mezi milenci"

Muž v Panně není ani útočník, ani lovec, a žena, která by jeho zdrženlivost pokládala za nezájem, se nesmírně mýlí. Dává jí sice najevo, že se o ni uchází, jsou to však spíš skryté komplimenty, pohledy, drobná gesta, letmý dotyk prstů, což je vlastně erotičtější než afekt plný netajeného sexu.
Svět filmu nás uvádí v omyl, když nás přesvědčuje, že ženy mají rády, je-li muž impulsivní a co nejrychleji jde k věci. Většina žen v podstatě touží po džentlmenovi, jakým je muž v Panně. S ním lze ještě prožít chvíle napětí, v nichž to jiskří a kdy pomalu, ale jistě roste touha. Muž v Panně si nikdy nebude počínat nemotorně, nebude se pokoušet svou partnerku překvapit.

Nemělo by se rozhodně tvrdit, že sex je pro něj druhořadý, také však není tou nejdůležitější událostí mezi mužem a ženou. Muž v Panně si užívá sexu, má-li na něj čas a - ovšem - také chuť. Svou touhu nedává najevo otevřeně, nýbrž ženu svede, aniž si toho ona všimne. Dalo by se říci, že ji uvede do erotické atmosféry, v níž ho musí svést ona sama. Zajde s ní do útulného baru, hotelu, na místa, kde se jí zmocní pocit naprosté pohody. Zde se pak žena může klidně chopit iniciativy.

Muž v Panně má pro ženy jemný cit. Počíná si velmi vnímavě, zejména když s partnerkou přistane na měkké velké posteli. To je jeho oblíbené místo, zde se může oddávat jejím fyzickým přednostem. V pohodě se má cítit nejen on, ale i ona. Rád se od ní nechá vést a klidně se dokáže přizpůsobit jejím požadavkům. Třebaže dává přednost takzvané pozici 66, vychutná rozkoš i v jiných pozicích. Rád svou partnerku miluje také zezadu. Tak má přes všechno přehled a celou scenerii dokonale vychutnává.

Muže v Panně vzrušuje, když ho partnerka laská na břiše. Měla by mu velmi opatrně a jakoby mimochodem rozepnout košili, hladit ho po hrudi, pak putovat dál a masírovat mu břicho. Má rád, když dlouho a něžně hladí jeho "mužnost".
 

« Zpět