Erotické horoskopy - muži

Muž ve Lvu "Milostný akt s rituály"

Ženy a sex jsou pro muže ve Lvu stejně důležité jako voda a potrava. Nebo snad musí někomu dokazovat, jak je bezvadný? Lev je silná sexuální osobnost, a proto rada všem ženám, kterých se to týká: Lev se nikdy nesmí vodit za nos. Žertování nemá rád.
Kdo není ochoten ho následovat až do konce, ten by si sním neměl začínat. A ono "až do konce" je míněno doslova.

Žena musí být schopna bezpodmínečně se mu oddat. Muž ve Lvu není erotoman, má však k sexu takový vztah, který dnes většinu lidí pobuřuje. Žena, speciálně ta "jeho", ho má především uspokojovat. Proto o ni také pečuje. Pro muže ve Lvu je to odnepaměti rituál, cítí to tak. Protože on je vždy připraven, musí být připravena i ona; když chce on, musí chtít také ona.

Jakmile vyšle signál o své tuoze, měla by se partnerka již duševně připravovat na milostný akt. Jednou se může stát, že mu odmítne, nikoli však podruhé, to by chápal jako porážku.

Vzrušuje ho, chová-li se žena poněkud zdrženlivě a tajemně, ale během erotických chvil svou zdrženlivost odloží. Muž ve Lvu má na milování velkou chuť. Milostný akt inscenuje a svou partnerku vede. Při předehře ji zahrnuje něhou a vychutnává její rozkošnickou odevzdanost, Pozoruje ji, protože její vzrůstající vzrušení stupňuje také jeho rozkoš. Rád líbá dlouze a intenzivně, jazykem jí laská bradavky a potrpí si na fellatio. Také se mu samozřejmě líbí, když je sám laskán. Zvláště citlivý bývá na vnitřní straně stehen nebo v oblasti hýždí. Něžné hlazení v těchto místech ho velice vzrušuje. Také se nechá rád "obsloužit". Líně a relaxovaně vychutnává situaci, předem však naznačí, co má partnerka dělat. S oblibou se na ni dívá při cunnilingu nebo pozoruje, jak se na něm pomalu pohybuje. Muž ve Lvu má totiž sklon k voyeurismu.

Zachce-li se mu náhle aktivity, nesmí se jeho milovaná chovat nedůtklivě. Jeho pánovitým požadavkům se musí přizpůsobit. Miluje ji zezadu, ruce jí zaboří do boků (mnohou ženu jistě napadne, že to jsou lví tlapy) a počíná si energicky. Je-li nahoře, má rád její nohy na svých ramenou. Chce, aby si s ní mohl dělat, co chce, potřebuje její tělo zcela vlastnit. Partnerka často musí mít i jisté akrobatické nadání, aby stačila jeho požadavkům, a také dobrou kondici. Muž ve Lvu je vytrvalý, nikoli však z egoistických důvodů. Má potřebu svou partnerku uspokojovat. Když ji přivede k orgasmu, cítí se schopný (a silný).

Pro Lva je obzvláště důležitá harmonie s milovanou osobou, pocit, že oba dávají i berou. Žena, která Lva akceptuje takového, jaký je, v něm nebude spatřovat egoistu ani otrokáře, nýbrž s ním zažije krásné a vzrušující noci - kdo ví, třeba dokonce i po dvacetiletém manželství.
 

« Zpět