Erotické horoskopy - muži

Muž v Raku "Mistr svádění"

Muž v Raku je v podstatě velmi smyslný člověk a vnímá erotické signály nejen tehdy, když hledá partnera. Světlovlasou štíhlou a dlouhonohou amazonku je na ulici doslova elektrizován. Jeho zájem však nevzbuzuje jen její zevnějšek.
Něco na ní musí být, ona smyslnost, která slibuje nejrozmanitější tělesné rozkoše, plná ústa, měkké splývavé vlasy, pěkné tvarovaná ňadra, ve tváři by však měla mít i inteligenci. Partnerku jen do postele muž v Raku rozhodně nehledá, krátké dobrodružství je totiž pro něj druhořadé.

Protože má radost ze hry, může ceremoniál svádění trvat celé hodiny. Při tom ho také nelze přerušovat. Jeho partnerka by měla být natolik chytrá, aby ho podvědomě neustále povzbuzovala. Tento muž se pak projeví jako báječný milenec a bude jí krok za krokem odhalovat tajemství svého umění lásky. Nejprve se muž v Raku bude dlouho a něžně zabývat jednotlivými místy partnerčina těla, bude si hrát s jejími vlasy, prsty bude objíždět obrysy jejich úst, hladit ji po tvářích a obdivovat její ruce. Obzvlášť rád má eskymácké polibky, při nichž si pár milenců něžně tře o sebe nosy, ale také dlouhé polibky jazykem. V tomto umění je muž v Raku opravdový mistr.

Jeho nejoblíbenější polohou je ležet pod partnerkou. Jednak se tak může nejlépe uvolnit a plně vychutnávat sex, jednak ji může pevně držet za hýždě, aby tak mohl řídit své pohyby. Tuto pozici kromě toho vychutnává také opticky a pokládá ji za velice erotickou, neboť se na kontury jejího těla a na poprsí rád dívá zdola. Pohled na ňadra ho vůbec vzrušuje. Rád si mezi ně položí pohlaví, co nejblíže k jejím ústům, aby na ně dosáhla špičkou jazyka. Rád si ji také bere zezadu, nikoli jen proto, aby do ní mohl energicky vnikat, zatímco ona před ním klečí. Spíš na ní leží, kochá se oblinami jejího zadečku pod sebou a pomalu se v ní pohybuje.

Citlivou zónou může v Raku jsou záda. Bude-li ho partnerka hladit po celých zádech zdola až k šíji, velice ho to vzruší. Také vnitřní strany stehen má nanejvýš citlivé.

Pokud žije muž v Raku sám nebo nemá partnerku nadosah, stává se pevnou součástí jeho života sebeukájení. Není to sice zcela nutné, ale je příjemné pohodlně ležet na posteli s pornočasopisem a ukájet se vlastní rukou. Předloha musí ovšem odpovídat a vyhovovat jeho estetickým požadavkům, což předpokládá dobré obrázky, atraktivní modelky, a také to nesmí být žádný těžkopádný nebo výstřední sex. V jeho voyerismu ho vzrušuje především milostná hra mezi více partnery, mezi mužem a dvěma ženami nebo mezi dvěma muži a dvěma ženami.

Vždy znovu si představuje, že se takové orgie účastní, nejlépe by mu vyhovovalo, kdyby byl sám se dvěma ženami, které se vzájemně přitahují. V této konstelaci mu nejde o tvrdý sex, spíš by se nechal od obou žen zahrnout něžnostmi. Někdy si představuje, že je jediným mužem v kruhu nahých žen, z nichž vždy jedna se s ním miluje, zatím ostatní přihlížejí.

Ve své fantazii se muž v Raku většinou ujímá pasivní role, vzrušuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní a bude svou partnerku laskat dlaněmi i jazykem.
 

« Zpět