Erotické horoskopy - muži

Muž v Býku "Láska při světle svíček"

Muži v Býku by se rozhodně neměla přisuzovat hrubost nebo nenápaditost. V sexu si někdy počíná opravdu neromanticky, neboť zejména v něm se v pravém smyslu slova projevuje jeho býčí nátura. Dámu svého srdce však bude především hýčkat podle všech zásad tohoto umění a postará se, aby se cítila dobře.
K obřadu svádění 'a la Býk patří tlumené osvětlení a nevtíravá hudba, při níž dáma pohodlně sedí na pohovce s polštářem pod zády v očekávání příštího, zatímco on tajně myslí jen na její tělo a své vzrušení dovede sotva ovládat. Tato ceremonie na komfortním a estetickém pozadí je však pro něj téměř stejně důležitá jako akt sám. Muž v Býku inscenuje svá milostná dobrodružství perfektně a sám přitom také hraje hlavní roli. Jeho představám dokonale odpovídá, když předmět jeho touhy leží nahý na flaušové pokrývce. Pak partnerku navíc pokropí několika kapkami tuzemského sektu, které jí slíže z pokožky (pravé šampaňské je prostě příliš drahé), a poté už jeho rozkoš nezná mezí. Jednu nebo dvě sklenky do sebe ještě obrátí a přistoupí k věci. Žena, která v sobě dosud bojuje, zda má jít, nebo zůstat, už nemá šanci. Teď není vhodná doba na romantické žvatlání, komplimenty a něžnůstky, neboť jestliže se muž v Býku domnívá, že nadešla ta pravá chvíle. existuje už jen čistá rozkoš, která vyplní čas i prostor. Nyní je aktuální zcela jiný program, neboť muž v Býku je velmi přímočarý.

Jeho předehra právě nehýří fantazií a působí často tak trochu, jako by si ji předem nastudoval. Rozhodně v něm nelze hledat exotického průvodce po neznámých oblastech sexuálního života, neboť jeho sex je jednoduchý, nekomplikovaný a nijak si nepotrpí na experimentování. Chce-li svou partnerku vzrušit, je přesvědčen, že toho může dosáhnout tím, že se jí bude dotýkat na "příslušných místech". Sáhne jí pod sukni nebo pod halenku, hladí jí ňadra a vsune jí jazyk hluboko do ucha. Pro ni to může být vzrušující, neboť muž v Býku to všechno dělá se smyslností, jíž se jen tak něco nevyrovná. Muž v Býku se miluje rád. Může to znít banálně - kdo koneckonců ne? -, jenže někteří muži používají sex jen k tomu, aby relaxovali, dokázali si mužnost anebo stejně jako při závodu nasbírali body. Muž v Býku se však ze sexu těší sám pro sebe a pod jeho smyslností roztávají i ledovce.

Muž v Býku má silnou orální potřebu. Proto rád ústy laská partnerčiny bradavky nebo prsty u nohou, případně jí olizuje pot. Pach v jejím podpaždí nebo v oblasti genitálií na něj působí jako afrodiziakum.

V mnoha ohledech je to báječný milenec. Je obdařen přirozeným, ne-li přímo animálním instinktem. Tento instinkt spousta lidí v dnešním civilizovaném světě již ztratila, muž v Býku si ho však zachoval. Jako jinoch je chtivý a soustředěný na to, aby svůj časně probuzený sexuální pud uspokojil. I později zůstává, co se vlastních potřeb, týče nenasytný, je však vnímavější a nikdy nezapomíná na partnerčino přání. Je sice ve svém původním vztahu k sexu neobyčejně rozkošnický, ale vždy s velkou dávkou vnímavosti. Nějak to už vždycky zařídí, aby partnerku uspokojil, aby ani ona nepřišla zkrátka. Co mu snad chybí na fantazii při předehře, vynahradí délkou. V určité pozici vydrží celé hodiny. Zde se musí iniciativy šetrně chopit žena, aby akt zavedla na jinou kolej. Muž v Býku nesmí mít pocit, že je k něčemu dohnán, jemným podnětům však vyjde rád vstříc. Pak dokáže kvůli partnerce změnit pozici, ale také si jí jaksepatří užít. Sám dává přednost spíš konvenčním pozicím, ale musí si počínat energicky a vynaložit veškerou sílu. V takových chvílích chce ženu celou, partnerka se stává jeho vlastnictvím a objektem jeho rozkoše. Miluje ji se vší svou živočišnou mužností, a to ji přivádí do extáze.

Třebaže muž v Býku svou vyvolenou rád zahrnuje něžnostmi, je pochopitelně i sám rád rozmazlován. Celé hodiny by ho mohla laskat, nejlépe na hlavě, na krku a na zádech, neboť v těchto místech je obzvlášť citlivý. Chce-li ho partnerka co nejvíc vzrušit, měla by ho laskat a líbat na krku až k hrdlu. Vzrušují ho také něžná kousnutí, při nichž cítí na pleti její jazyk. Celá jeho partie krku a šíje je velice citlivá, a tak například stačí využít příležitosti a zcela náhodou se ho dotknout při vázání kravaty nebo při upravování límce.
Muž v Býku snadno vzplane, partnerka by však měla znát předem důsledky. Jeho chlípnost lze plně srovnat s chlípností býka během páření, a tak má-li být ukojena, musí to být opravdu animálně. Bere si ji zezadu, neboť pohled na její zadeček ho stále více vzrušuje, pevně svou spoluhráčku uchopí, aby s ní v rozkoši splynul. A protože se potřebuje rukama něčeho přidržet, aby jeho síly bylo jaksepatří využito, je to nejhezčí tehdy, má-li partnerku kolem boků za co uchopit.

Klidně by to však mohl být také mužský partner, koho by si vzal takto zezadu a jehož pěkně tvarované hýždě by ho zaujaly. Muž v Býku má totiž sklon k bisexualitě. Sex s mužem patří k jeho erotické fantazii, a třeba je to "chlapák" se vším, co k tomu v očích žen patří, sex s partnerem téhož pohlaví pro něj není nic odporného. U muže v Býku lze dokonce tu a tam pozorovat sklon ke koprofilii. Dokázal by mít současně několik vztahů, neboť je pro něj těžké, když ho někdo zaujme svým tělem, ať muž nebo žena, se rozhodnout. Naprosto podle jeho chuti by bylo dopoledne se vyspat s mužem a večer s ženou. Pohlavní styk s mužem by uspokojil jeho animální potřeby, žena by zase uspokojila nejen jeho sexuální přání, ale také potřebu něhy a bezpečí.
 

« Zpět