Znamení a vztahy

Panna

Zemské znamení pod vlivem planety MERKUR.

JAK POZNÁTE 100% PANNU
Osoba narozená v tomto znamení určitě nebude patřit k těm, kteří na sebe upoutávají pozornost.
Pokud ano, tak zjevně v případě, že má ohnivý ascendent. Většinou je středního vzrůstu, budí zdání křehkosti, ale má v sobě více síly než tušíte. Díky tomu vydrží dlouho a intenzivně pracovat. Pěkná souměrná tvář je přemýšlivá, občas zadumaná až zamračená, jako by se zabývala vážným problémem. Pohled je výrazný, jasný, ale těkající. Stačí všechno zaznamenávat stejně jako Blíženci. Panně rozhodně nic neunikne. Má osobitý půvab, šarm, umí být kousavá i roztomilá. A hlavně, nepřeje si být nikomu zavázaná, ani na nikom závislá. Potrpí si na dochvilnost, příjemný slušný zevnějšek a na solidní úroveň v konverzaci i na útulnost prostředí.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Panna vždy touží po čistém až ryzím vztahu, po upřímnosti a hlubokých citech. Říká se, že partner přesně podle jejích před-stav se snad ani nenarodil. Je přecitlivělá, obává se kritiky, bojí se, že bude špatně pochopena. Ve svém výběru partnera je opatrná, ale i náročná. Přitahují ji zajímavé osobnosti, rarity; nejprve zahoří silnou láskou, později se utvrdí v tom, že se zmýlila, a přestože jí to může vyrvat srdce z hrudi, takový vztah ukončí. Snad také proto mnoho Panen zůstává osamělých. Přeje si být sama sebou, vážit si sama sebe. Nechce být nikým ovládaná, takže se nedokáže lásce přizpůsobit, až do té míry, aby ztratila sama sebe. Vše musí probíhat v panenském pořádku. V lásce Panen hledejte spíše kvalitu než kvantitu. Bývají věrnými a spolehlivými partnery.Kdo hledá milou, něžnou a věrnou domácí bytost, měl by se rozhodně poohlédnout po Panně.

S KÝM SI PANNA ROZUMÍ
Slušně si rozumí se svými zemskými druhy Býkem, jinou Pannou a Kozorohem. Nejlepší spojení bývá Panna + Býk. Převážně domácky laděné povahy, záliba v rodině, pracovitost, společné plány, šetrnost, vše přinášet domů, žádné přílišné přátelení s druhými.

Ohnivá znamení Berana a Lva velmi obdivuje, rozhodně se s nimi nenudí. může s nimi žít, ale ne vždy se s nimi cítí šťastná. Střelec ji přitahuje a provokuje zároveň. Většinou to bývá složité spojení plné nepochopení. Zde je třeba být velmi tolerantní – vyjít vstříc na půl cesty.

Se vzdušnými znameními Blíženců a Vah nachází společnou řeč zejména v intelektuální sféře. V běžném životě se příliš nedoplňují, ale mohou spolu docela dobře vyjít. S Vodnářem se Panna cítí nejistá kvůli jeho nespočetným zálibám, které by jí mohly přerůstat přes hlavu. Řídí ho, vylaďuje jeho nálady... V partnerovi spíše nachází rozverné dítě než osobu, o níž by se mohla opřít.

Vodní znamení, Raci a Štíři, si celkem s Pannou rozumí. Rak nesmí příliš před Panenkou vzdychat a Štír by se neměl tolik rozčilovat. To Panenka nesnáší. Nejobtížnější je spojení Panna + Ryba. Tato dvě znamení se přitahují jako magnet a z velké lásky většinou vstupují do manželství. Bohužel, jen málokteré vydrží. Může to zavinit odlišný rytmus energie, ztráta porozumění. Nakonec zbývá pouze trpké a dlouhodobé zklamání. Znám i páry, není jich ale mnoho, kteří se dodnes zbožňují a veškerá životní úskalí překonali.

JAK VÉST DIALOG S PANNOU
Rozumně, vtipně a přímo k věci. Nesnáší dlouhé okolky, vytáčky nejasnou řeč. Statečnost názorů, slov a činů ji vždy ohromí. Panna dokáže naslouchat jako málokteré znamení, ale musí cítit z projevu upřímnost a snahu se někam dostat.

Nesnáší slibotechny, osoby bezradné, velkohubé, které všechno znají a vědí. Tváří se zarputile, když jí druhý skáče do řeči. Potřebuje se nutně hovoru zúčastnit, třebaže až na samém konci. Potřebuje dospět k řešení. Od rozdělané práce neutíká a neporuší ani kontinuitu dialogu. Bude-li to pouze prázdné mlácení slámy, neurazí vás, ale taktně, a věřte že brzy, se rozloučí. K jejímu srdci jste nepřilnuli, ani intelektem jste ji nezaujali. Další schůzka se nekoná, ledaže by Panna musela z pracovních či jiných důvodů, ale určitě ne z důvodů milostných.
 

« Zpět