Znamení a vztahy

Býk

Zemské znamení pod vlivem planety VENUŠE.

JAK POZNÁTE 100% BÝKA
Typický Býk se pohybuje pomalu, rozvážně až těžkopádně. Většinou toho mnoho nenamluví, spíše naslouchá, ale to jen chvíli; ještě raději něco kutí.
Má mladistvý zjev, teplý příjemný pohled očí, z nichž vyzařuje laskavost a přátelství. Charakterizuje ho především široký krk, silná rozložitá ramena, pevná záda a kratší nohy. Tři smysly má obzvláště vyvinuté: čich, hmat a chuť. Na dálku rozezná svým chřípím, o jakou vůni jde, a k jídlu mu opravdu chuť nechybí. Býk je velký labužník, hlasitě a vcelku dlouho potravu žvýká, blahem funí a pomlaskává.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Je považován za jednoho z nejsmyslnějších milenců a milenek zvěrokruhu. Planeta Venuše mu napomáhá v mistrné svádivos- ti, milostném tokání, dlouhých předehrách a vřelém objetí. Býk je trpělivý, dokáže vyčkávat; o to více mu chutná vítězství. Když miluje, tak velmi silně, sobecky i majetnicky. Od partnera vyžaduje věrnost. Nevěru neuznává a nerad ji odpouští. Svůj protějšek pro život si dlouho vybírá, hledá především porozumění a harmonii. Nepatří ke komplikovaným znamením, co řekne, to si také myslí.

Upřednostňuje jednoduchost, i když přepych mu také není cizí. Přirozený projev, milé způsoby a ryzí charak-ter mu zaručuje klidné soužití. Kdo hledá dobrodružného společníka, velkého řečníka či dynamického partnera, ten by si rozhodně neměl nic začínat se stoprocentním Býkem!

S KÝM SI BÝK ROZUMÍ
Nejvíce si rozumí se zemskými druhy, s Pannou a jiným Býkem. Spojuje je zájem o domov, o rodinu, plná spíš, mají podobné plány a snaží se mít nějakou tu korunku na vkladní knížce. Většinou nosí vše do domu, nikoli z domu ven. Hůře se snáší s Ko-zorohem, ten mu občas leze na nervy!
Ohnivá znamení ho rozčilují, tedy Beran, Lev a Střelec. Zpočátku se přitahují, v budoucnu se ale špatně doplňují. Většinou žádají luxus, zatímco Býkovi stačí jednoduchost. Rádi se baví, zatímco Býk se nerad předvádí. Vystačí si sám a radši je doma. Vodní znamení obdivuje, zejména Raka. Oba se celkem slušně doplňují. Ryba ho nenechává v klidu, ale za čas ho unaví svoji přílišnou útlocitností. Zdá se, že se pro sebe nenarodili. Se Štírem je většinou Býk na štíru. Oba si přejí vládnout, a to nelze. Vyvine se to v život plný bojů a nepochopení. Vzdušná znamení Blíženců a Vodnáře se mu vcelku zamlouvají. Jejich bez-starostnost Býkovi imponuje, protože jemu tato vlastnost chybí. Na druhou stranu oni potřebují více diskutovat, což většina Býků odmítá, raději dělají něco užitečného. Později se vzdušná znamení cítí nepochopená.
Pozor na Váhy; ačkoli je s Býkem spojuje společná planeta Venuše, přesto dochází k nedorozuměním a sporům. Spojení mar-notratných Vah s konzervativním Býkem je velmi složité. Pohromadě je udrží snad jedině sex.
 

« Zpět