Znamení a vztahy

Beran

Ohnivé znamení pod vlivem planety MARS.

JAK POZNÁTE 100% BERANA
Vzpřímená postava, hrdá chůze, hlava s bradou je vysunutá dopředu, sebevědomé výrazné čelo a velké až uhrančivé oči.
Orientace je především na hlavu, tou si razí cestu vpřed. Většina Beranů má dobře stavěnou kostru, široká ramena, sval- naté tělo a nezáleží na výšce. Z celkového vzhledu vyzařuje vnitřní síla, spontánní energie a pocit sebedůvěry. Pohyby má rychlé, řeč je většinou hlasitá, sebejistá a vtipná. Stojí v čele každé společnosti, je u všeho, kde se něco děje. Chování vyjadřuje činorodost, zdatnost, svéhlavost a silné ego.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Beran je velmi aktivní sexuální znamení. Je velkým dobyvatelem, ale ani ve víru vášně nezapomíná na sebe. K milujícímu partnerovi se chová velmi něžně, láskyplně, pozorně i žárlivě. Ochraňuje lásku přede všemi a mocně ji vlastní. Sám je snadno zranitelný, nesmírně citlivý, ale navenek slabost neprojeví. Miluje šíleně – celou svoji bytostí, srdcem i duší. Přiměřeně žárlí. Ten, kdo hledá klidného vyrovnaného partnera, by si neměl nic začínat s Beranem a ještě k tomu Bera- nem beranovitým!

S KÝM SI BERAN ROZUMÍ
Beran si velice dobře rozumí se svými ohnivými druhy, jiným Beranem, Lvem a Střelcem. Stejná energie, podobné plány. Obdiv, láska, žárlivost, společenské dýchánky, veselost. Drobné roztržky se srovnají v intimnostech.
Berana přitahují vzdušná znamení – Blíženci a Vodnáři, ale žít s nimi je už složitější. Jedni to dokáží a druzí ne. S Vahami si rozumí až v pozdějším věku. V mládí jsou to protikladné povahy. Většinou jsou stále v sobě. Když se však potkají dva s podobnými ascendenty, se stejnými plány a energií, tak zvítězí. Život prožijí jedna báseň a je na co vzpomínat.

Beran se cítí se zemskými znameními jako zvíře chycené do pasti. Býk ho provokuje svou poctivostí a obdivuhodným klidem. Panna jej sice okouzlí svou jemností, čistotou, ale vzápětí ho odradí kritičností, nervozitou a nadměrnou pořád- kumilovností. S Kozorohem se sotva snesou. Pohodový život, o kterém sní, mu Beran nezajistí. Později dochází k závažným roztržkám.

Berana vždy okouzlí vodní znamení: Rak, Štír a Ryba, ale v dlouhotrvajícím společenství málokdy vydrží. Oheň a voda se zkrátka přímo nesnáší. Jen ti s podobným ascendentem to zvládnou. Kéž byste to byli zrovna VY.

JAK VÉST DIALOG S BERANEM
Tak, že si Beran povede vlastní monolog. Občasný souhlas, kývnutí hlavou, hřejivý až obdivný pohled z očí do očí, něžné doteky a konečný naprostý jásavý souhlas i toho nejbystřejšího Berana přesvědčí o vaší naprosté loajálnosti, přátelství a utvrdí ho v pocitu, že je výtečný společník. Tak se na Berana musí! Přímo přes city!
 

« Zpět