Znamení a vztahy

Ryba

Vodní znamení pod vlivem planety JUPITER a NEPTUN.

JAK POZNÁTE 100% RYBU
Většinou se tato osoba chová velmi nenápadně, jako by se držela strnou od veškerého dění.
Ryby bývají krásní lidé s pěknou urostlou postavou, ženy jsou obdařenu jemnými způsoby a až smyslním vnímáním. Nejdřív vás na nich zřejmě zaujme jejich nerealistický pohled, je tak zasněný, zvláštní a velmi podmanivý. Jak ženy, tak muži, bývají ve společnosti velmi šarmantní, přátelští a nechybí jim přiměřený humor. Navazují snadno přátelství a většinou si ho dokáží udržet díky vstřícné povaze a umění naslouchat. Bohužel, většina Ryb, nikoliv ale velryby a štiky, postrádá sebedůvěru, pevnou vůli, a proto se obtížně prosazují. K životu i práci potřebují klidné zázemí i odpovídající pracovní prostředí.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Ryba je zrozená pro lásku, je něžná, romantická i vášnivá. Citlivá Ryba se dá velmi snadno svést a naváže známost s kýmkoliv a kdekoli. Na svoji upřímnost a otevřené srdce často doplácí. V zamilovanosti staví vždy emoce nad rozum. U partnera vnímá více ty lepší stránky; ty špatné prostě nebere na vědomí. Často se stává, že si objekt své lásky přikrášlí, partnera si postaví vedle sebe na nejvyšší stupínek ideálů, přisoudí mu vlastnosti, které třeba vůbec nemá. Když vztah nevyjde, pád bývá ošklivý. Když Ryba miluje, tak celým srdcem, často v lásce přináší oběti nebo bolestně trpí. Bývá velmi závislá na lidech, které miluje. Svou lásku neustále prověřuje, potřebuje důkazy věrnosti, aby rozptýlila své obavy. Na druhou stranu, Ryba dokáže svého partnera zraňovat svojí proměnlivostí a bohužel někdy i bezohledností. Je tvorem velmi náladovým a dalo by se říct, že jak se zrovna vyspinkala, tak také jedná. Jen velmi málo se smiřuje se zklamáním a křivdou.
Kdo hledá bytost bezmezně oddanou, je u Rybičky na správné adrese.

S KÝM SI RYBA ROZUMÍ
Nejvíce se svými vodními druhy. s Rakem, Štírem a jinou Rybou. Mají totiž stejný pohled na život a shodné zájmy. Jejich partnerství udržuje vzájemná vnímavost, touha po klidu a vyrovnaném způsobu života.

Zemská znamení Ryby velmi přitahují. Zejména Býk a Panna, neboť právě s nimi nacházejí společnou řeč. A když k sobě chovají úctu a jsou schopni tolerantního chování, může jim partnerství vydržet až navěky. Složitější bývá spojení se svéhlavým Kozorohem, protože tomu musí neustále ustupovat, aby byl klid, a tím značně trpí. Je třeba vyjít každý na půl cesty – vzájemně se dohodnout a doplňovat se.

Ohnivá znamení, Beran, Lev a Střelec, okouzlují Rybu svým šarmem a osobitým způsobem projevu. Často se do sebe silně zamilují, ale mnohdy si hned záhy nerozumí. Každý prosazuje své zájmy a většinou jejich partnerství končí rozchodem. Jen velryby a štiky si dokážou udržet ohnivého partnera.
Vzdušná znamení, tedy Blíženci, Váhy a Vodnář, dokáží zpočátku na Rybu udělat ten nejkouzelnější dojem, ale málokdy jim nadšení vydrží. Vzdušná znamení se chovají rozlítaně a rozverně, zatímco Rybička by potřebovala, aby partner seděl vedle ní a držel ji za ruku. Zamilované Ryby dokáží mnoho odpouštět a mají největší podíl na tom, že jejich vztah vydrží. To už musí být něco, když si začnou samy od sebe balit kufry.

JAK VÉST DIALOG SE RYBOU
Ryba je nejvíce ovlivnitelné znamení zvěrokruhu a je z velké části závislá na okolním prostředí a na lidech, kteří ji obklopují. Potrpí si na jemné, decentní, něžné a uhlazené chování, dává přednost prostředí na úrovni, libuje si v estetice, s radostí přijímá pozvání a přímo miluje komplimenty. Nezbytně nutně k životu potřebuje důvěru a věrnost druhého člověka. Pokud žije dočasně sama, nevěří si a nachází úlevu a věrnost druhého člověka. Pokud žije dočasně sama, nevěří si a nachází úlevu od problému a složitých situací v alkoholu nebo v drogách. Na to pozor! Zajímá se o všechno, je to vděčný posluchač i vyprávěč. S Rybou se člověk nenudí, pokud zrovna nezabrousíte na téma zklamání. To se uzavře do sebe, do svého vysněného světa, a je velmi těžké k ní proniknout. Má-li v pořádku rodinu a partnerství, nikdy neodmítne pomoc, půjčku č malé povzbuzení a dokáže být tím nejkouzelnějším společníkem a můžete si s ní povídat, o čem chcete a jak dlouho chcete.
 

« Zpět