První pomoc

Na uzemnění

Mandala pro uzemnění
Než si tuto mandalu kliknutím na obrázek vpravo zvětšíte, PŘEČTĚTE SI, prosím, JAK FUNGUJE.
Tuto mandalu použijte v případě, že se vědomě chcete uzemnit. Mandala Vás uzemní tak rychle a na takovou úroveň, jak je to pro Vás v danou chvíli potřebné a vhodné. Na to, aby mandala přímo pro Vás fungovala tak, jak má, dohlíží Archanděl Michael. Účinek mandaly se zruší v okamžiku, kdy se budete na základě své vlastní svobodné vůle chtít opět napojit do vyšších sfér.

Tato mandala není určena pro vytištění. Její účinek se tím zcela zruší.

Postup pro uzemnění:
1. Kliknutím zvětšete obrázek mandaly.
2. Postavte se před pc, maximálně do vzdálenosti 2,5m. To je hranice prostoru, do kterého mandala vyzařuje svou energii.
3. Nekřižte nohy ani ruce.
4. Dívejte se na mandalu po dobu minimálně 2 minut.

Pocity během uzemňování
Je možné, že během uzemňování budete cítit tlak ve spáncích, v 7. čakře, nebo na prsou. Budou Vám brnět dlaně a chodidla, a těžknout celé ruce a nohy. To vše je v pořádku, je to součástí uzemňování.

Jak poznám, že jsem uzemněný/-á?
Uzemňování se může projevovat jako lehká tlaková vlna, která postupuje Vaším tělem od hlavy směrem dolů do nohou. V okamžiku, kdy cítíte tento tlak pouze v nohách, mělo by být uzemnění kompletní. Měli byste mít pocit "těžkých nohou" - cítíte, že stojíte pevně "nohama na zemi" a při chůzi vnímáte své nohy jako jakási závaží, která Vás táhnou k zemi.

autorka mandaly: www.eva-pinkrova.cz
 

« Zpět