Dotazy

Zasvěcování na dálku

Dotaz:
chtěla bych se zeptat, zda a za jakých podmínek zasvěcujete energie reiki a shamballa na dálku. děkuji.
více »

Není už tradiční Reiki v dnešní době nedostačující? Jaký je rozdíl mezi Reiki a Shamballou?

Dotaz:
Chci se zeptat na Váš názor. Mistr, který mě zasvěcoval do reiki 1. a 2. stupeň mluvil o tom, že energie tradičního reiki již nepostačuje neboť kmitá jen v nějaké 3 D úrovni. více »

Co se děje při zasvěcení do Reiki?

Dotaz:
Dobry den,
Pokud je to možné rad bych se zeptal na něco kolem Reiki. Já mam za sebou již par let I a II stupeň, které mi tak trochu otevřely oči. Nikdo mi zatím nebyl schopen vysvětlit co se při Reiki zasvěcení děje, většina mistrů dělá pouze naučený rituál avšak neví pravou podstatu věci. Z toho důvodu sám nevím jestli zasvěcení do R3 vůbec k něčemu je. více »

Odkud berete to přesvědčení?

Dotaz:
Dobry den rad bych vedel odkud se bere vase presvedceni ze vite a rozumite tomu o cem mluvite,jaky mate pro to objektivni dukaz,cim jste si to podlozili vuci vam samotnym-nabizite ,,odvedeni dusicek,, ma otazka... co je to dusicka? videli ste neco takoveho a mate pro to dukaz? dal ,,vycisteni prostoru od negativni energie,, ma otazka-co to je negativni energie? co znamena dle vas pojem energie? je elektricka energie negativni nebo pozitivni? nabizite ,,dlouhodobe posilani energie,, jak to delate? o jakou energii se jedna? jakou cestou ji muzu prijmout? pevne verim ze na tenhle mail dostanu odpoved...
A. více »